Rüyakent Seferihisar İzmir


Rüyakent Seferihisar İzmir projesi, Aralık 2018’de teslim ediliyor. 79 konuttan oluşan proje, 7.200 m2 arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. İzmir Seferihisar’da tamamlanacak olan Rüyakent Seferihisar projesinde 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor.

Fiyatlar ise güncel sunumlarla 380 bin TL’den başlıyor. Proje, Sönmezoğlu Yapı tarafından, Seferihisar ilçesinde hayata geçiriliyor. 5 bloktan oluşan yapı topluluğunda satışlar devam ediyor. Fiyatlar ise 400.000 TL’ye kadar sunuluyor.

Rüyakent Seferihisar İzmir projesinde 2+1 konutların tamamında satışlar tamamlandı. Aralık ayında anahtar teslim olacak yapıların, 3+1 konut türlerinde ise satışlar devam ediyor. 3+1 dairelerin büyüklükleri, 138 metrekare olarak dizayn edilmiştir.

Rüyakent Seferihisar Konut Özellikleri

Sönmezoğlu Yapı’nın İzmir- Seferihisar’da gerçekleştirdiği projede, 3+1 konutların satışları devam ediyor. Fiyatlar, kat ve konum özelliklerinde göre 380 bin TL’den başlayıp 400 bin TL’ye farklılıklarla sunuluyor.

Ödeme programlarında %50 peşinatla konut sahibi olunabilirken, geri kalan kısım taksitlendirilebiliyor. Rüyakent Seferihisar İzmir projesinde sosyal donatılar bulunuyor. Çift banyolu dairelerde 3’lü ankastre seti ve odalarda iki klima yer bulunuyor. Bu yıl sonunda teslimleri gerçekleşecek olan konutlarda, çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları da bulunuyor. Açık otoparkı bulunan projede, açık yüzme havuzu ve güvenlik sistemleri de bulunuyor.

Yürüyüş alanları, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanlarının bulunduğu Rüyakent Seferihisar projesinde fitness salonu da bulunuyor. 2+1 konut türlerinin tamamının satışı tamamlanmış olup, 3+1 konutların satışı devam etmektedir. Aralık ayında yerleşmelerin başlayacağı projenin, yüksek kira getirisi olacağı belirtiliyor. Konforlu yaşam alanları sunan ve bina özellikleriyle donanımlı bir proje tamamlayan Sönmezoğlu Yapı, Seferihisar ile beğenileri topluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir