Prestige 24 İstanbul


İstanbul Bahçelievler’de son zamanlarda çok güzel projelerden bahsediliyor. Bu projelerden bir tanesi de Prestige 24 İstanbul olarak karşımıza çıkıyor. Proje TMP Group ve 24 Gayrimenkul imzası ile tasarlanmış. 100 konuttan oluşan proje hem özellikleri hem de konumu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Proje Özellikleri

Prestige 24 projesi 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile satışa sunuluyor. Projedeki dairelerin en küçükleri yani 1+0 daireler 40 metrekare olarak tasarlanırken, 2+1 dairelerin bazıları 110 metrekare olarak karşımıza çıkıyor.

Projede yer alan 1+1 dairelere sahip olmak isterseniz ödeyeceğiniz miktar 390.000 TL ile 430.000 TL arasında değişiyor. Eğer 2+1 daire almak isterseniz de 580.000 TL ile 600.000 TL arasında fiyata sahip olan dairelerden seçim yapabiliyorsunuz. Fiyatlar dairenin büyüklüğü ve konumundan kaynaklı olarak farklılık gösteriyor. Ödeme konusunda ise Prestige 24 İstanbul projesindeki daireler için ilk olarak %35’lik kısmını peşin, kalan kısmını ise 24 ay içerisinde ödemeniz planlanıyor.

Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilecek olan Prestige 24 İstanbul projesi 5500 metrekarelik bir arsa üzerinde yer alıyor. Projenin zemin katı iki katlı ticari alan olarak tasarlanmış. Genel olarak projenin daire amacının dışında bir de Home Office amacı bulunuyor. Yani dairelerin bazıları Home Office olmaya müsait olarak tasarlanmış. Bu nedenle Prestige 24 inşaatı içerisinde toplantı odası ve resepsiyon gibi bölümler de barındırıyor.

Projenin site bazlı özelliklerine baktığımızda hem yeşillik alan açısından oldukça iyi olduğunu hem de fitness merkezi gibi avantajlarının olduğunu görüyoruz. Binanın yapı denetimi ve zemin etüdünün yapılması da özellikle deprem yönetmeliğine uygun olduğunu gösteriyor. Ayrıca bina, yalıtım yönetmeliğine de uygun olarak tasarlanıyor. Prestige 24 İstanbul projesi hakkında ofislerine giderek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir