Miavita Beytepe


Yeşillik alanları ile dikkat çeken konut projeleri arasında Miavita Beytepe’de yerini alıyor. Öyle ki Ankara’nın Çankaya ilçesinde yükselen konut projelerinden bir tanesidir. Bölgenin genel anlamda yeşillik olmasından kaynaklı projede de bu özelliğe dikkat çekilmektedir. Sonuç olarak daire tipi olan konutlardan yana tercihlerde bulunarak bu merkezde yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Miavita Beytepe Konut Tipleri Nasıl?

Sadece daire tiplerinin bulunduğu konut projelerinden bir tanesi olduğunu göreceksiniz. Bu anlamda toplam 114 tane konut sayısına sahip olması söz konusudur. Akabinde projenin 5000 m2’lik alan üzerine inşa edildiği de ifade ediliyor. Yatırımcıların konutlar adına Haziran 2018 teslim tarihi ile karşı karşıya kaldıklarını belirtmeliyiz. Süreye ve ödemelere dikkat ederek ilerlemek önem arz eder. Yatırımlar için karşınıza çıkacak olan Miavita Beytepe konut özellikleri ise;

  • 1+1 şeklinde sunulan dairelerin 62 m2 şeklinde ebat bilgileri ifade ediliyor.
  • 1+1 dubleks olan daireler için de 95 m2 bilgilerine yer verilmektedir.
  • 2+1 şeklinde tasarlanan konutların ise 88 ile 113 m2 aralığında değişiklik göstermesi söz konusudur.
  • Son olarak 3+1 daireler için 142 ile 161 m2 aralığında tercihlerde bulunmanız bekleniyor.

Konut ve site özelliklerine dikkat edenler yatırımlara geçiş yapmaktadır. Özelliklerin göz önünde bulundurulması halinde istediğiniz konut tipinden yana seçimlerde bulunabilirsiniz. Kat sayılarına, manzara detaylarına ya da m2’lerine bağlı olarak fiyatlarda değişimler meydana gelecektir.

Miavita Beytepe Konut Fiyatları Nasıl?

Miavita Beytepe üzerinden sunulan konutların baştan da belirttiğimiz gibi farklı özellikleri çerçevesinde fiyatlara yer verilir. Bu anlamda daire tiplerine göre sunulan fiyat aralıklarına dikkat etmeniz gereklidir. Örneğin 1+1 olarak tasarlanan dairelerin 300.000 TL’den başlayan fiyatlara sahip oldukları bilinir. Arkasından 2+1 olan daireler için de 700.000 TL ile 830.000 TL arasında ücret listeleri sunulmaktadır. Son olarak 3+1 daireler için en az 860.000 TL’den en fazla 1.060.000 TL’ ye kadar fiyatlar ifade edilir. Geçerli dairelerin banka kredilerine uygun durumda olduklarını da söylemek gereklidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir