Ekmas Mavişehir İzmir


İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde bulunan Mavişehir bölgesi, şehrin en güzel ve kalabalık yerlerinden biri olarak bilinmektedir. İsminden de anlayabileceğiniz gibi Ekmas Mavişehir İzmir projesi de bu bölgede yer alıyor. Proje 51 konuttan meydana geliyor ve şaşırtıcı bir şekilde tek bir bloktan oluşuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 1+1 ile 4+1 arasında farklılık gösterirken bu dairelerin büyüklükleri ise 82 metrekare ise 239 metrekare arasında değişiyor.

Ekmas Mavişehir İzmir projesinde yer alan konutların fiyatlandırılması da büyüklüklerine göre belirlenmiş. Projede bulunan 1+1 daireler 550.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 950.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 1.250.000 TL’den başlayan fiyatlarla ve son olarak 4+1 daireler ise 1.550.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Ödemeyi ise banka kredisi kullanarak yapabiliyorsunuz.

Proje Özellikleri

İzmir’in en güzel bölgelerinden birinde yer alan Ekmas Mavişehir İzmir projesi, özellikle mimari yapısı ile dikkat çekmeyi sağlıyor. 3 bloktan oluşan ancak aslında 1 blok olan garip görünümü ile beğeni toplayan proje 11, 14 ve 17 katlı birbirine yapışık 3 adet bloktan toplam 51 daireye sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca projede 3 tane de ticari alan yer alıyor.

Projede bulunan dairelerin büyüklükleri ise 82 metrekareden başlayarak 239 metrekareye kadar çıkabiliyor. Yani dairelerin oldukça büyük olduğunu söylemek mümkün.

Ekmas Mavişehir İzmir projesinde sosyal alanların sayısı da oldukça fazla. Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, spor salonu, sauna, karaoke odası, sinema odası gibi alanların haricinde bol bol yeşil alan içeren proje, 2019 yılının temmuz ayından itibaren teslim edilmeye başlanıyor. Ayrıca Ekmas Mavişehir projesi tamamlandıktan sonra alıcılara %30 oranla prim verileceği de proje hakkında konuşulan konular arasında yer alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir