İncek Bella Pais Konutları Ankara


Ankara’da konut projeleri arasında, yatırımla da olumlu sonuç alınabilecek projede 1+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösteren konut seçenekleri bulunuyor. İncek Bella Pais Konutları Ankara projesinde konut tipleri, beş bloklu site yapısı sayesinde şık bir proje özelliğine sahiptir.

İncek Bella Pais Konutları Ankara Proje Özellikleri

Toplamda 5 bloktan oluşacak şekilde tasarlanan bir proje yapısının bulunuyor olması, özellikle yatırımcılar tarafından değerlendiriliyor. İncek Bella Pais Konutları Ankara genelindeki satış rakamlarının üzerinde olacak şekilde gerçekleştirilebiliyor. Sadece konut bulunan projenin yayıldığı toplam alan ise 8500 metrekaredir. Projenin tasarımını yapan ve inşa faaliyetlerini gerçekleştiren yapımcı firması Barış İnşaat’tır.

Konutların boyutları, projenin yapısına uygun bir şekilde 61 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 5 bloğun bulunduğu projede değerlendirmeye uygun durumda olan konutlar için hem kısa hem de uzun vadeli yatırım yapılabiliyor. Toplamda 433 daire bulunan projedeki satışlar, çocuk oyun alanları ve geniş peyzaj alanı sayesinde yüyüksek satış rakamlarıyla değerlendiriliyor.

İncek Bella Pais Konutları Ankara Proje Fiyatları

1+1 daireler için satış rakamları İncek Bella Pais konutları Ankara projesinde 300 bin Türk Lirası’ndan başlıyor. Satışta özellikle yoğun ilgi gören 2+1 konutlar için belirlenen satış rakamları ise 500 bin Türk Lirası alt limitine sahiptir. Ankara’nın gözde projelerinden bir tanesi olan İncek Bella’nın 3+1 daire tipindeki satış rakamları 900 bin Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlara sahiptir.

4+1 konutların satışları için proje bünyesinde 1 milyon Türk Lirası ila 1 milyon 144 bin Türk Lirası seviyelerinde satış yapılıyor. 5+1 daire tipleri belirlenmiş olan projedeki satışlar için en az 1 milyon 439 bin Türk Lirası, en fazla ise 1 milyon 700 bin Türk Lirası satış aralığı bulunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir