Çengelköy Erguvan Evleri İstanbul Emlak Projesi


Çengelköy güzel İstanbul’un en masum kalabilmiş yerlerinin başında geliyor. Bu masum ve güzel yere hak ettiği değeri ise Çengelköy Erguvan Evleri İstanbul Emlak Projesi veriyor. Her köşesi bambaşka fikirler ile donatılmış bu evler ferah olmanın yanı sıra, Çengelköy’ün verdiği huzur ile de kalpleri kazanıyor. Üsküdar Belediyesi’ne bağlı Çengelköy de gezip görecek öylesine çok yer var ki burada yaşamak bir ayrıcalık.

Projede Hangi Tip Daireler Bulunuyor?

Çengelköy Erguvan Evleri İstanbul Emlak Projesi tüm imkanlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda ev sahibi olmak isteyenlere pek çok seçenek sunuyor. Bunlar 2+1 ‘den 4+1’e kadar değişebilen daire seçenekleri oluyor. Sizlere sadece ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirlemek kalıyor.

Her Bütçeye Uygun Daire Bulmak Mümkün!
Evlerin büyüklüğüne ve oda sayısına göre fiyatlar elbette ki değişiklik gösteriyor. Sizde bütçenize uygun büyüklükteki Çengelköy Erguvan Evleri İstanbul Emlak Projesi dairelerini hem yakından görüp hem de fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Fiyatlar ortalama 516 Bin TL’den başlayıp 1.000.000 gibi fiyatlara dek de uzanıyor. Belirtildiği gibi size düşen yalnızca isteklerinizi ihtiyaçlarınızı ve elbette ki bütçenizi belirlemeniz oluyor.

Olanaklar Neler?

Yeni yapılan evlerde elbette ki en çok dikkat çeken özelliklerden birisi de olanaklar oluyor. İnsana katabilecekleri, zaman geçirmek açısından olanakları ile ev sahibi olmak isteyenler bu maddelere özellikle dikkat ediyor. Bu projede kapalı yüzme havuzu ile yaz kış havuz keyfi yapabileceğiniz gibi fitness merkezi ile de sağlıklı ve fit bir yaşama adım atacaksınız. Sauna imkanı sayesinde bütün bir günün iş yorgunluğunu üzerinizde atabilecek, asansörlü evler ile büyük rahatlık sağlayacaksınız. Kameralı güvenlik sistemi ile de gözünüz asla arkada kalmayacak.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir