Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Emlak Projesi


Satılık ve kiralık daire seçenekleriyle, Beylikdüzü’nde yer alan Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Emlak Projesi, site içi imkanlarının yanı sıra ulaşım imkanlarıyla da hayatınızı baştan yaratacak projeler arasında olabilir. Şık ve modern mimarisi, ferah daire seçenekleriyle huzurlu bir hayat yaşamak için Beylikdüzü’nde yer alan Mabeyn Sahil Evleri hayallinizdeki evlerden biri olabilir.

Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Ulaşım

Beylikdüzü’nde yer alan yeme ve içme mekanlarının bulunduğu merkezi konuma yakın mesafede olan Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Emlak Projesi, üçüncü köprü bağlantı yoluyla, TEM ve E5 karayoluna da ulaşım imkanı sunmaktadır. Toplu taşımadan da yararlanabileceğiniz Mabeyn Sahil evleri, denizin temiz havasıyla uyanabileceğiniz güzel bir manzaraya da ev sahipliği yapıyor. Hem satılık hem de kiralık olan 4+1 evleri, 58 konuttan oluşmaktadır. Dairelerin ortalama metrekaresi 205 iken, her dairenin kendine özel ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve balkonları bulunmaktadır.

Güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunan Mabeyn sahil evleri, sabah yürüyüşlerinizde ve iş seyahatlerinizde İstanbul’un trafiğine maruz kalmayacağınız sakin bir lokasyona sahiptir. Güzel ve huzurlu bir yaşamın projesi olan Mabeyn Sahil evleri için sitemizi ziyarete gelebilirsiniz.

Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Sosyal Alan Projesi

Mabeyn Sahil Evleri İstanbul Emlak Projesi 7/ 24 güvenlik sistemleriyle hem sizin hem de ailenizin güvenliğini sağlarken, site içinde sosyalleşebileceğiniz alanlarda tasarlamıştır. Yüzme havuzu, hamam, ve buhar odalarının yanı sıra sauna, fitness gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Golf sahası da yapılmakta olan bu sosyal konutlar, süs havuzlarına nazır oturma alanlarıyla güzel zaman geçirmenizi de sağlayacaktır. Hem ulaşım imkanları, hem de daire seçenekleriyle 14 bin 750 metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış Mabeyn sahil evleri, hayatınıza yenilik katacaktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir