Ponti Konakları 1 İzmir Projesi


Ponti Konakları 1 İzmir Projesi Ulukent’de bulunmaktadır. Projenin yapım aşamasından satışa sunulma sürecine kadar ana nokta müşterilerin memnuniyetinin sağlanmasıdır. 2017 senesinde yapım aşaması tamamlanan bu projenin özellikle konumu dikkat çekiyor. Hem merkezi olması hem de kendi içerisinde bir yaşam alanı oluşturuyor niteliğini sunması memnun eden temel detaylardandır.

Şehir Hayatından Kopmadan Huzurlu Yaşam!

Şehrin koşuşturmasından bunalan kişilerin hem bu hengamenin dışında hem de erişmek istedikleri zaman anlık şekilde ulaşım sağlamaları için tasarlanmıştır. Şehir hayatından uzak huzuru pekiştiren bu temel niteliklere bakıldığı zaman konutların sadece bir ev değil aynı zamanda size yeni bir yaşam alanı sunacağı da görülüyor. İzmir Ulukent’de gelecekte de oldukça yüksek bir kar getirecek olan konut yatırımını bu şekilde sorunsuz şekilde elde edebilirsiniz.

Daire Tipi Hakkında İnceleme

Ponti Konakları 1 İzmir Projesi kapsamında 3+1 dairelere sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Daire tipi kapsamında iç mimari unsurlarının uzmanlar tarafından dizayn edilerek oluşturulmuş olması ayrıca memnun etmektedir. 3+1 dairelerin toplam genişliği 180 metrekare olarak belirlenmiştir. Bu daire tipinin satışı hale devam etmektedir. Ayrıca nakit ödeme gibi bir zorunluluk getirilmemiştir. Dileyen kişiler satın alım aşamasında kredilendirme gerçekleştirebilir.

Sunulan Ekstra Olanaklar Nelerdir? 

Ponti Konakları 1 İzmir Projesi kapsamında sunulan ekstra olanaklar projenin oldukça verimli bir şekilde işlemesi için temel unsur olarak belirlenmiştir. Bu olanaklar;

  • Görüntülü diyafon sistemi, 7/24 güvenlik
  • Merkezi uydu sistemi
  • Çocuk parkları, bahçede yetişkinler ve çocuklar için oturma alanları
  • Mutfak tasarımında kullanılan ankastre ürünler
  • 3 adet invert klima

Sunulan fırsatlar ile beraber tüm temel ihtiyaçlarınızın site dahilinde elde edilmesi gibi bir fırsat da yakalayabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir