Florist Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi


Geniş daireleri ve ferah yaşam alanı imkanlarıyla Florist Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi, doğanın içinde güzel bir hayat projesi. Metrekare bakımından geniş tasarlanmış olan evleri, 3+1 ve 4+1 daireler şeklinde İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde konumlanmıştır. Sosyal alan imkanları ve aynı zamanda ulaşım seçenekleriyle tercih edeceğiniz daire seçenekleri Florist konutlarında yer alıyor.

Geniş Florist Florya Evleri Ve Seçenekleri

12 daireden oluşan Florist Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi, 3+1 ve 4+1 ev seçenekleriyle, 6+1 dubleks dairelerin metrekarelerini 393 metrekare tasarlayarak, geniş ailelere de güzel bir yaşam fırsatı sunuluyor. Florist Florya Evlerinin % 75’i yeşil ve geniş alanlardan oluşurken, manzara imkanları da evinizde güzel zaman geçirmenize olanak tanıyacaktır. Isı yalıtımı ve 7/24 güvenlik kameralı sistemleriyle hem huzur içinde yaşabilir hem de sıcak evinizde zaman geçirebilirsiniz.

Gençleştiren ve enerji veren yaşam olanaklarıyla, şık mimarisi ve uygun fiyatlı ödeme seçenekleriyle bu senenin en çok tercih edilen emlak projelerinden biri olan Florist Florya Evlerini siz de ziyarete gelebilirsiniz.

Florist Florya Evleri İstanbul Proje Özellikleri

En düşük daire seçenekleri 825 bin lira ile en geniş daireleri 1 milyon 750 lira arasında değişmekte olan Florist Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi, merkezi ısırma sistemlerinde ve deniz manzarasına sahiptir. Hayatınızı dolu dolu yaşayabileceğiniz bu emlak projesi aynı zamanda 7/24 kameralı güvenlik sağlayacak, ısı pay ölçer ile eşit oranda ısınmanızı da sağlayacaktır.

Depreme dayanıklı, açık ve kapalı otopark imkanlarının yanı sıra, alarm sistemleri de bulunan Floris Florya evleri, sizlere hayatınızdan keyif alabileceğiniz güzel manzaralı, geniş daire seçenekleri sunmaktadır. Geniş ve yeşil bir alanda yaşamak isteyenler için ideal bir mimari.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir