Next Level Çayyolu


Pasifik İnşaat tarafından inşa edilen Next Level Çayyolu, adından da anlaşıldığı üzere Ankara – Çayyolu üzerindedir. Pek çok konut tipine birden yer veren projelerden bir tanesi olduğunu söylemeliyiz. Nitekim daire tiplerinin yanı sıra villa ile rezidans seçeneklerinin de bulunduğunu göreceksiniz. Bu anlamda kapsamlı arsa alanı üzerinden projenin inşaatına yer verilmektedir.

Next Level Çayyolu Konut Tipleri

Next Level Çayyolu projesinin 42.184 m2’lik arsa alanı üzerinden inşaatına yer verildiğini söylemeliyiz. Geniş bir alan inşa edilen projede toplam 429 konut sayısına ulaşılması söz konusudur. Hepsi farklı tiplerden yana karşınıza çıkacak olan konutların Aralık 2018 tarihinde teslimine yer verilecektir. Tesliminden önce yatırımlar için değerlendirilmesi gereken dairelerin özellikleri ise;

  • 354 adept dairy tipinden yana konut projelerine yer verilmiştir.
  • 40 adept use town villa inşasına geçilmesi söz konusudur.
  • 20 tane loft şeklinde daire tipleri ile karşı karşıya kalacaksınız.
  • 10 tane de penthouse tiplerinin bulunduğunu belirtmek gereklidir.

Konut tipleri için 3+1 en küçük daireler olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında 7+1 ile 4,5 +1 şeklinde de konut tiplerinin bulunduğu projelerden bir tanesidir. Minimum m2 değerinin konutlar adına 152 olduğunu söylemeliyiz. Bunun akabinde en fazla 445 m2’lik konut tiplerine yer verilmektedir.

Next Level Çayyolu Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Next Level Çayyolu projesine yönelik çeşitli kampanya duyurularına yer veriliyor. Nitekim sürelerine dikkat etmeniz halinde bu kampanyalardan faydalanmaya hak kazanabilirsiniz. %10 değerinden KDV indirimleri dahi sunan konut projeleri arasında. Sonuç olarak uygun konut kredilerden yola çıkarak yatırımcıların sahip olması söz konusudur. Projenin ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi halinde teslim günün beklemeniz gerekiyor. Baştan da söylediğimiz gibi Aralık 2018 şeklinde teslim sürelerinin ifade edildiğini söylemeliyiz. İstediğiniz konut tipinden yana ödemelere geçerek elde etmeniz mümkün olmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir