Villa Sera İzmir Projesi


Doğal yaşam içinde, deniz manzaralı villalardan oluşan Villa Sera İzmir Projesi Çeşme’nin Dalyan mevkiinde. Plaja ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan villalar akıllı ev teknolojisi ile donatılmış. Proje, hem doğal hayatı hem de modern hayatı bir arada sunuyor.

Villa Sera İzmir 14 bin metrekaresi yeşil alandan oluşan 21 bin metrekarelik bir arsa üzerine kurulmuş. 60 metrekareden 360 metrekareye kadar farklı büyüklükte villa seçeneği var. Villaların özel yüzme havuzu ve özel otoparkı da bulunuyor.

Villa Sera İzmir Projesinin Detayları

Villa Sera İzmir projesinin tasarımındaki odak nokta doğal yaşam. Lüks ve konforu doğal yaşam içinde yaşatacak bir proje. Villa Sera İzmir Projesi 4+1, 5+1 ve 6+1 villa seçenekleri sunarken banka kredisine uygun ödeme imkanları da var. Villaların çamaşır odası, ebeveyn odası gibi konforu arttıracak alanları bulunuyor.

Güvenlik sistemi, merkezi ısıtma sistemi, merkezi uydu sistemi gibi güvenlik ve konfor olanakları sunan projenin konumu da oldukça güzel. Çeşme’nin en güzel yerlerinden biri olan Dalyan’da kurulan Villa Sera deniz ve ormanla iç içe  yaşam olanağı yaratıyor. Özel tasarım villalarda modern mimarinin estetiği de dikkat çekiyor.

Villa Sera İzmir Projesinin Planı

Altı ada olarak ayrılan alanda 29 villa bulunuyor. Adalarda 4, 5 ve 6 villa olarak ayrılıyor. Bir ada da sosyal alana ayrılmış. Villa Sera İzmir Projesi kapsamında tüm villalar deniz görecek şekilde konumlandırılmış. Villaların özel  peyzaj tasarımına sahip özel bahçeleri de var. Aya Yorgi koyuna yürüme mesafesinde konumlanmış Villa Sera projesi doğal yaşamla uyumlu mimariye sahip. Projenin geniş bir alanı yeşil alana ayrılmış. Villalar iç ve dış mimaride konforu her detayda yaşatacak şekilde tasarlanmış.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir