Herdem SYK


Yeşillik alanları ile dikkat çeken konut projelerinden bir tanesi de Herdem SYK olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun için projenin İstanbul Silivri ilçesine konumlanması söz konusudur. Tam açılımı ile Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri şeklinde ifade edilen projenin doğal yaşam alanlarına sahip olduğu açıktır. Bu anlamda 55 yaş ve üstü olan vatandaşların yatırımlara yer vermesi esas alınıyor.

Herdem SYK Projesinin Detayları

Herdem SYK projesinin mimarisi ile bir hayli dikkat çektiğini baştan söylemek gereklidir. Konaklara özel olarak 14 hanenin bulunduğunu göreceksiniz. Bunun akabinde iç avlu özelliklerine de sahiptir. 100 m2 olacak şekilde iç avlu tasarımlarına da gidiliyor. Hanelerin büyüklüğü olarak da 60 m2 şeklinde bilgilendirmelerin yapılması söz konusudur. 1 oda ile 1 yaşam alanları çerçevesinde tasarlanmıştır. Haneler üzerinden;

  • Yaşam alanı olarak ifade edilen salon + mutfak şeklinde karşınıza çıkacaktır.
  • 1 adep banjo ile balkon yapılarına sahip oldukları ifade edilir.
  • Balkon yerine teras seçeneklerinin de bulunduğu haneler mevcut durumdadır.
  • Evlerin farklı olarak mobilyaları içerisinde satışına yer verilmektedir.
  • Teslim tarihi olarak da Aralık 2019 duyurularının yapıldığını göreceksiniz.

Sonuç olarak yatırımcıların geçerli ev tipleri üzerinden değerlendirmelere geçmeleri mümkün olmakta. Akabinde de fiyat listeleri ile karşı karşıya kalacaksınız. Evlerin fiyatları 286.000 TL’den başlıyor. Konaklamalar adına da özel hizmetlerin bulunduğu ifade edilir. Özel paketleri ile kişi başı 4.500 TL’den konaklama avantajlarına da yer verilmektedir.

Herdem SYK Sosyal Donatıları Nelerdir?

Social yaşam alanlarından kaynaklı da farklı projeler arasında gösterilir. Nitekim 55 yaş ve üstünde olan vatandaşların kabul edilmesinden kaynaklı buna yönelik sosyal hizmetlere yer veriliyor. Sonuç olarak Herdem SYK üzerinden hobi bahçelerinin ve kır kahvelerinin sunulması söz konusudur. Tiyatro ile sinema hizmetlerinin de bulunduğunu göreceksiniz. Mesleki olarak çeşitli alanlara yönelik kursların ve atölyelerin dahi bulunması esas alınmıştır. Kuaför, market, yürüyüş parkurları, havuzları ve otoparkları ile de tamamlanması beklenen projeler arasındadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir