Sunpark Evleri İstanbul Emlak Projesi


Güzel ve şık bir mimarinin sahibi olan Sunpark Evleri İstanbul Emlak Projesi, hayatınızı güzelleştireceği gibi sosyal aktivite imkanlarıyla hareketlendirsin. İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi yerlerinden biri olan Beylikdüzü’nde inşa edilmeye başlamış olan Sunpark evleri, 7 bin metrekare arsa üzerinde denize yakın bir yaşam alanı sunuyor.

Sunpark Evleri  Sosyal Aktivite Alanları

Denize yakın olmasının yanı sıra, site içindeki projeleriyle de dikkat çeken Sunpark Evleri İstanbul Emlak Projesi, hamam, yüzme havuzu ve sinema imkanlarıyla da eğlenceyi evinize getiriyor. Çocuklarınız ve kendiniz için yapabileceklerinizi gözünüzün önüne seren, Sunpark evleri ile % 70’i yeşillik olan bir hayata hazır olun.

Lokasyon olarak ulaşım kolaylığı da sağlayan evler, aynı zamanda Beykent sahiline yakın mesafede konumlandırılmıştır. Bunların yanı sıra sosyal donanımları yüksek olan site içindeki teknolojik imkanlarıyla, evinizin renkli bir hikayesi olabilir. 2+1 ve 3+1 daire imkanlarıyla 96 metrekareden 184 metrekareye kadar seçenekleri olan Sunpark evlerini gezmek için randevu alabilir, modern ve şık Türk mimarisiyle tanışabilirsiniz.

Atatürk Havalimanına Yakın Mesafe

Sunpark Evleri Evleri İstanbul Emlak Projesi yaşam alanının güzelliğinin yanı sıra lokasyon olarak da hem iş hayatınızda hem de eğitim hayatınızda zamanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Atatürk havalimanına 20 dakika uzaklıkta olan Sunpark evleri, aynı zamanda denize yakın ve yürüme mesafesinde. Yaşam standartlarınızı yükseltecek olan Sunpark projesi, ev içinde ve site içinde sosyal bir hayatınız olmasına olanak tanıyacaktır. 7/24 güvenlik sistemleriyle güvenliğinizi sağladığı gibi yalıtım sistemiyle rahatsız olmamanıza da imkan vermektedir.

Güzel daire tasarımları ve konut tasarımlarıyla hayatınızı güzelleştirecek olan bu emlak projesi, uygun fiyatlı ödeme seçenekleriyle hayalinizdeki evlerden biri olabilir. Modern ve şık Türk mimarisinin ayrıcalıklarını hissettiren Sunpark evleri.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir