Nep Office Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan proje siyaset, ticaret, teknoloji, iş hayatının merkezi konumundadır. Nep Office Ankara Emlak Projesi merkezi konumundaki Mustafa Kemal Mahallesinde kurulmuştur. Bulunduğu konum itibari ile Ankara trafiğinden uzakta ulaşım sıkıntısı yaşanılmayacak bir lokasyonu vardır. Eskişehir Yolu ve Anadolu Bulvarının kesişim noktası olan ODTU kavşağına çok yakın bir yerdedir.  Bulunduğu konum gerekçesi ile özellikle Savunma Sanayii firmalarının talep edeceği ve olacağı ofisler bulunacaktır. Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı’nın, Havelsan’m ve Aselsan’ın yakın konumda bulunması bu alanda bu ofislerin kurulmasını ve genişlemesini sağıyor. Bu alandaki firmalar için adeta ilgi çeken bir yer olmaya hazırlanıyor. Nep Office Ankara Emlak Projesi, Özül İnşaat tarafından yapıldı. Alanında uzman olan kurum sunduğu ofislerin kalitesi ile bunu kanıtlıyor Yüksek güvenlikli 5 yıldızlı ofislere size sunan bir garantiyi yaşatır. Ayrıca ofis zamanı ihtiyaçlarınızı da karşılayacak mağaza, AVM gibi yerleri de bulunur. Cepa ve Kentpark AVM’leri hemen yanında olup zaman kaybetmeden bu ihtiyacınızı da giderebilirsiniz.

Nep Office Ankara Özellikleri

4000 metrekarelik arsa alanına kurulan Nep Office Ankara Emlak Projesi size 70 ofisi sunuyor. 16 katlı iki blok halinde tasarlanmıştır. İçerisindeki ofisler ise en küçüğü 81 metrekareden başlayıp 520 metrekareye kadar yükselebilmektedir. Ofisleri ise hepsi balkonlu ve çift cephelidir. Bu sayede gün ışığından maksimum derecede faydalanabilmeyi ve bunula birlikte enerji tasarrufunu sağlar. Son teknoloji iklimlendirme sistemine sahiptir. Ofislerinde ise güvenlik en üst düzeyde planlanmıştır. Dilenen ofislerde ise kullanım amacına göre ”Tesis Güvenlik Sertifikalı” da olabilecektir.

Nep Office Fiyatları

Satın alınmak istenen Nep Office ofislerinde yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabilir. Şu an satışta olan en düşük ofis fiyatı ise 635 bin liradır. Hemen teslim edilen ofislerin kira getirisi ise 3 bin liradan başlıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir