Nef Kandilli Luxury Living


Ön talep aşamasında olan konut projelerinden bir tanesi de Nef Kandilli Luxury Living olarak karşınıza çıkacaktır. Nitekim projenin teslim tarihi olarak Şubat 2020 bilgisine yer verilmektedir. Bunun akabinde Timur Gayrimenkul kapsamında yapımına geçiş yapılacaktır. İstanbul / Üsküdar ilçesinden yana projenin yükselmesi bekleniyor. Şimdiden projeye yönelik bilgilere göz atan yatırımcıların dikkatini çektiğini söylemek gereklidir.

Nef Kandilli Luxury Living Proje Bilgileri

Nef Kandilli Luxury Living projesinde sadece daire tiplerinin sunulması esas alınacaktır. Sonuç olarak yatırımcılara toplamda 406 adet konutun sunulması hedef alınıyor. Ön taleplere yer vermeden önce konut tiplerine yönelik incelemelerde bulunmanız faydalı olacaktır. Bunun için de sunulan özellikleri dile getirecek olursak;

  • 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 şeklinde konut tiplerine yer verilecektir.
  • Henüz net olarak konutların metrekare alanları ifade edilmemiştir.
  • Ön tales aşamasında olduğu için ödeme koşulları da bulunmuyor.
  • Mimari anlamda göz doldurması beklenen projenin sadece daire tiplerine yer vereceği açıktır.

Eylül 2018 tarihinde konutların satışına geçilmesi bekleniyor. Ancak bu tarihten yana konut tiplerini incelemek mümkün olacaktır. Akabinde katlarından m2’lerine kadar tüm seçenekler göz önünde bulundurulur ve fiyatları ortaya çıkarılır. Üstelik yeni projelerin çoğunda olduğu gibi özel ödeme seçeneklerine de yer verilecektir. Tüm bu bilgiler çerçevesinde yatırımcıların ilerlemelerinde fayda var.

Nef Kandilli Luxury Living Sosyal Yaşam Alanları

Gerek konutlar gerekse site özelliklerine yönelik net bilgiler bulunmuyor. Nitekim belirgin site özelliklerine sahip olması bekleniyor. Bu anlamda Nef Kandilli Luxury Living üzerinden de güvenlik sistemleri ile karşı karşıya kalmanız mümkün olacaktır. Çoğu sitede olduğu gibi kapalı otopark hizmetlerinin olması da bekleniyor. Hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun olacak şekilde sosyal yaşam olanaklarının baş göstermesi söz konusudur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir