Akkent 6 AVM Ev- Ofis


Adından da anlaşıldığı üzere hem ev hem de ofis olarak kullanımlara uygun konut tiplerine yer veriliyor. Akkent 6 AVM Ev- Ofis üzerinden toplamda 316 adet konutun yatırımcılarla buluşması söz konusudur. Bunun için de teslim tarihleri olarak Aralık 2018 bilgisi ile karşı karşıya kalacaksınız. Ünal Akpınar İnşaat çerçevesinde tasarlanan konutların hepsi 1+1 şeklinde karşınıza çıkacaktır.

Akkent 6 AVM Ev- Ofis Metrekareleri

Ankara – Batıkent’te bulunan konut projesinin ticari alanları da dikkat çekmektedir. Bu anlamda farklı metrekareler üzerinden konut tipleri ile karşı karşıya kalmanız söz konusudur. Alanları olarak 55 ile 69 m2 aralığında değişimlere gidilir. Tümü 1+1 olmasına rağmen m2 değerlerine göz atarak tercihlerde bulunmanız mümkün olacaktır. Nitekim m2 hesaplamalarına göre farklı fiyat aralıkları ile karşı karşıya kalacaksınız. Ödemeler için sunulan bilgiler ise;

  • 1+1 plan dairelerin 231.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıları ile buluşması söz konusudur.
  • En fazla da 354.000 TL olarak konut fiyatlarının sunulması esas alınmıştır.
  • Kişiye özel olacak şekilde ödeme koşullarına açık olduklarını da söylemek gerekiyor.

Akkent 6 AVM Ev- Ofis projesinin lokasyon adına da avantajlı özellikleri bulunuyor. Örneğin çevre yolu ile arasında sadece 5 dakikalık bir mesafenin olduğunu göreceksiniz. İstanbul yolu ile de 8 dakika şeklinde aralık karşımıza çıkıyor. Havalimanı ile de arasında 15 dakika bulunmaktadır. Metre durağı ile sadece 2 km mesafenin olduğunu göreceksiniz. Kızılay merkezine olan uzaklığı ise 20 dakika şeklindedir.

Akkent 6 AVM Ev- Ofis Genel Proje Özellikleri

Akkent 6 AVM Ev- Ofis projesinin kısıtlı olarak site özelliklerine sahip olduğunu söylemek gereklidir. Güvenlik unsurlarının ön planda tutulması söz konusudur. Bu konuda güvenlik kameralarının bulunduğunu göreceksiniz. Hemen arkasından konut sahiplerine özel kapalı otoparkların da bulunduğu ifade edilir. Binaların içerisinde de asansörlerin bulunduğunu belirtmeliyiz. Yapı denetimi olan binaların deprem yönetmeliğine uygun olduğunu da göreceksiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir