Nef Ortayaka İstanbul


İçerisinde 520 konut bulunan Nef Ortayaka İstanbul projesi, Eyüp’te yer alan projelerden bir tanesi olarak biliniyor. 2 bölümden oluşması beklenen projede en küçük daireler 1+1 olarak tasarlanırken en büyük daireler ise 4+1 olarak karşımıza çıkıyor. Ön taleplerin başladığı proje, konumuyla da dikkat çekiyor.

Proje Özellikleri

Nef Ortayaka İstanbul projesi pek çok özellik barındıran oldukça geniş çaplı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Eyüp’te yükselecek olan proje, 17000 metrekarelik arsa üzerinde yer alacak. Projede 4 adet blok yer alıyor ve konum olarak Haliç’e 5 dakika mesafede olması oldukça önemli bir özellik olarak görülüyor. Vialand’ın hemen karşısında yer alan Nef Ortayaka projesi ödeme konusunda da kişiye özel ödeme planı desteği ile ön planda yer alıyor.

En küçük daireleri 360.000 TL’den başlayan Nef Ortayaka İstanbul projesi ilginizi çektiyse Nef ofislerinden ya da internet sitesinden daha ayrıntılı bilgi alarak ön talepte bulunabilirsiniz. Ön taleplerde herhangi bir ücret alınmamaktadır, ödeme planı inşaatın başlamasından sonra yapılacaktır.

Projede yer alan site, güvenlik ve bina özellikleri ise projeyi inceleyen herkesin dikkatini çekiyor. Sitede bahçe, çocuk oyun alanı, restoran, kafe, futbol/ basketbol sahaları, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi pek çok sosyal alana yer veriliyor. Bunların haricinde sitede özel güvenlik, kapalı devre TV, kartlı giriş sistemi, acil çıkış merdiveni, yangın asansörü, görüntülü diyafon ve servis asansörü de bulunuyor. Kısacası proje genelinde, site sakinlerinin ihtiyacının olabileceği her şey düşünülmüş ve tasarım buna göre yapılmış.

Dairelerin özelliklerinden de şu şekilde bahsedebiliriz:

  • Ebeveyn Banyosu
  • Isı Yalıtımı
  • Saten Boya
  • Ses Yalıtımı
  • Mutfak : Amerikan Mutfak
  • Zemin Tipi : Parke Zemin

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir