Metrolife İstanbul Projesi             


Metrolife Sancaktepe İstanbul daireleri arasından tercihte bulunmak isteyenler başta konutların özelliklerini, siteyi ve fiyatları değerlendirmeye alıyor. Bu anlamda öncelikle projenin Anadolu Yakası’nda Sancaktepe üzerinden yükselişe geçmesi esas alınmakta. Beraberinde ise teslim süresine yönelik Aralık 2019 bilgisi aktarılmıştır.

Metrolife Sancaktepe Konut Özellikleri

Sinpaş Metrolife projesi üzerinden sadece dairelere değil bunun yanı sıra dükkanlara da yer verilmekte. Şöyle ki toplamda 544 konutu ile yatırımcılarını karşılıyor. Aynı zamanda 10 bin m2 kadar da çarşı alanına sahip olduğu için, dükkan sayısının da fazla olacağı açık durumda. İlk önce merak edenlere konutlarla alakalı olarak;

  • 1+1’den başlayarak maksimum 4+1’e kadar daire tipleri mevcut durumda.
  • 1+1 olan dairelere yönelik ebatlar 59 ile 78 m2 arasında değişiklik gösteriyor.
  • 2+1 olanlar için de 85 ile 156 m2 arasında farklılıklar bulunmakta.
  • 3+1 daireler için de 120 ile 205 m2 aralıkları sunuluyor.

Metrolife Sancaktepe Site Özellikleri

Sinpaş Sancaktepe Metrolife projesinin çeşitli site özellikleri ile desteklenmesi de dikkat çekiyor. Örneğin site içerisinde açık yüzme havuzlarına, restoranlara ve güneşlenme teraslarına dahi yer verilmekte. Kafelerin, çocuk oyun alanlarının ve yürüyüş parkurlarının da bulunacağı şimdiden açıklanmış durumda. Tüm bu bilgiler ışığında belirlenen Metrolife Sancaktepe fiyat listesi ile yatırımlara geçmeniz sağlanıyor.

Metrolife Sancaktepe Ödeme Seçenekleri

Metrolife Sinpaş fiyat konusunda net açıklamalara henüz yer vermiyor. Şimdilik 1+1 olarak sunulan daireler için 366 bin TL’den başlayan fiyatların duyurulması söz konusudur. Beraberinde peşinata bağlı olarak vade seçeneklerinin sunulması esas alınmakta. Vade farksız olacak şekilde 84 aya kadar taksit imkanlarını duyurmakta. Konut kredilerine de uygun durumda olduğu için yatırımcılar daireleri değerlendirmeye alıyor. Firma kapsamında sunulan vade seçenekleri ile de konutlar arasından tercihte bulunmanız mümkün olmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir