Dasif Konsept Gediz


İzmir’in Buca ilçesinde inşaatına başlanacak olan Dasif Konsept Gediz projesi,toplamda 3 tane bloktan oluşuyor. 168 tane daire içeren projede daire seçenekleri ise 2+1 ve 3+1 olarak karşımıza çıkıyor. En küçük dairesi 125, en büyük dairesi de 140 metrekare olan Dasif Konsept projesinde fiyatlar 375 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Dasif Konsept Gediz projesinin 2019 yılının Mart ayında teslim edilmesi bekleniyor. Alacağınız daireyi banka kredisi kullanarak ödeyebileceğiniz gibi dilerseniz bir kısmını peşin olarak ödeyip kalanını taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Proje Özellikleri

Dasif Konsept projesi, ismini aldığı Dasif İnşaat’ın yeni projeleri arasında yer alıyor. Buca’nın Dumlupınar mahallesinde tasarlanan proje 3 blok, 168 konut ve 11 ticarı alandan meydana geliyor. Dairelerin boyutları 125 metrekare ya da 140 metrekare olarak karşımıza çıkarken, dükkanların boyutları ise 300 metrekare olarak tasarlanmış. Dairelerin kiralarının ise 1.500 TL civarı olması bekleniyor.

Dasif Konsept Gediz projesinin özelliklerine baktığımızda, site içerisinde açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik, normal güvenlik ve spor salonu gibi özelliklerin olduğunu görüyoruz. Bunlara ilaveten her dairede klima ve ankastre setlerine de yer veriliyor ve bunlar için ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Dairelerin ısıtması ile merkezi olarak düşünülmüş. Bu nedenle dairelerde kombi vb. ısıtma ürünlerine yer verilmiyor.

Son yıllarda depremlerin ciddi oranda artması ile özellikle zemin etüdü ve yapı denetimi çok önemli bir hal almıştır. Dasif Konsept Gediz projesinin de yapı denetimi ve zaman etüdü yapılmış. Ardından da binaların deprem yönetmeliğine uygun olduğuna karar verilmiş. Bunların yanında binalar yalıtım yönetmeliğine de uygun olarak inşa ediliyor. Bu sayede hem yaz hem de kış mevsimlerinde elektrikten ciddi anlamda tasarruf sağlanabilecek.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir