İnci Yaşam Nazilli Projesi


İnci Yaşam Nazilli Projesi, yatırım için ve yaşam alanı olarak göz dolduran detayları içerisinde barındırıyor. Yapılan yatırımlar da göz önünde bulundurulduğu zaman sloganı olan Nazilli’nin İncisi başlığını hak ettiği görülüyor. Kat planlarından yaşam alanı sahasına kadar her bir detay kusursuz şekilde işlenmiştir. Bu nedenle yatırım yapan kişilerin ilerleyen vadede kar elde etmesi kaçınılmaz görünüyor.

Yaşam ve Çarşı İç İçe

İnci Yaşam Nazilli Projesi kapsamında yaşam alanının haricinde bir de ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ve aileniz ile sosyalleşebileceğiniz bir çarşı da yaratılmıştır. Bu şekilde sitenin dışına çıkmadan dahi tüm gereksinimleri karşılama fırsatını elde edebilirsiniz. Lokasyon bakımından incelendiği zaman merkezi konumu ile göz dolduran yapının ilerleyen senelerde ticaret hacminde de büyük bir artış meydana geleceği tahmin ediliyor.

Şık ve Prestijli!

İnci Yaşam Nazilli Projesi mimari alanda göz dolduran bir yapılanmaya sahiptir. Bu yapılanmada kullanılan ürünlerden başlayarak tasarım detaylarına kadar her alanda tam not alan bir yapılanmanın hakim olduğu net şekilde görülüyor!

Her aile için farklı tasarımda ve büyüklükte evlere de yer verilmiştir. Hem geniş ailelerin hem de çekirdek ailelerin memnuniyetini sağlamak için büyük çaba sarf edilmiştir. Daire büyüklükleri bu husus da göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Projeye dahil edilen fitness salonu, havuz gibi hizmetler de sağlıklı yaşamda daha donanımlı bir sistem elde edilmesi için unutulmamış detaylardandır!

Bina tasarımlarının dış cepheden göz alıcı olmasının yanı sıra evlerin iç mimari detaylarının da global standartlarda tasarlandığı ilk bakışta anlaşılıyor. Belediye binasına sadece 100 metre uzaklıkta olan bu yapılanma kapsamında siz de ilerleyen senelerde huzur içerisinde yaşayacağınız bir konut sahibi olabilirsiniz. Nazilli’ye yapılan yatırımdan pişman olmayacaksınız!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir