Yeni İstanbul Evleri İstanbul Emlak Projesi 


Müşteri memnuniyetine odaklı güvenilir hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden geleceğe yatırım yapan Benna İnşaattan Hadımköy Akpınar’da yükselen yeni bir proje Yeni İstanbul Evleri İstanbul Emlak Projesi. Kiptaş ve TOKİ projelerine komşu, Kanal İstanbul manzarasına hakim, İstanbul’un tüm mega projelerine yakın, 3. Havalimanına 10 km, 3. Köprü bağlantı yoluna ise 1,5 km mesafede bulunan proje 3+1 daire konseptine sahip. 4 blok 162 konuttan oluşan Yeni İstanbul Evleri İstanbul Emlak Projesi 10 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulu ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip.

Dubleksler ile birlikte 3+1 dairelerin yer aldığı projede dairelerin büyüklüğü 143 metrekare ve her katta 3 daire ile sınırlı. Dairelerin tavan yüksekliği 2.90 metre bu özelliği ile dikkat çeken projede diğer detaylar ise şöyle sıralanmakta; Kapalı yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Çocuk oyun alanları, Sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Güvenlik, Kameralı güvenlik, Futbol sahası, Basketbol sahası, Voleybol sahası, Açık otopark, Kapalı otopark, Yürüyüş parkuru, Merkezi uydu sistemi, Süs havuzu, Mescit, Ebeveyn banyosu, Ebeveyn giyinme odası, Teras, Balkon, Su Deposu, Hidrofor, Jeneratör, Asansör, Merkezi ısıtma ve Isı pay ölçer.

 

40 Aya Kadar Vade Farksız Taksit

325 bin lira ile 550 bin lira arasında değişen fiyatlara sahip olan Yeni İstanbul Evleri İstanbul Emlak Projesi içinden daire almak isteyen yatırımcılara veya yaşam alanı olarak tercihte bulunanlara firma kendi bünyesinde 40 aya kadar sürelerde vade farkı uygulamadan taksit yapılmakta. Geleneksel aile değerlerinin ön planda tutulduğu Benna İnşaat projelerinde modern ve yaşanabilirlik her zaman ön planda bu nedenle firma sektörde öncü kuruluş olmaya devam ediyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir