Urliçe Evleri


Villa tipi evlere yatırım yapmak isteyenlerin Urliçe Evleri üzerinden tercihte bulunmaları mümkün. Nitekim İzmir – Urla’da bulunan konut projelerinde sadece villalara yer veriliyor. Dairlerin yapımına yönelik RTA Akay İnşaat baş göstermekte. Bunun için 500 m2 arsa alanına yönelik konut projelerinin sunulması söz konusudur. Özel kullanım alanları olarak da 240 m2’lik alanın ayrıldığını göreceksiniz.

Urliçe Evlerinde Lüks Yaşamlar

Lüks yaşam olanaklarına sahip olmak isteyenlerin Urliçe Evleri kapsamında seçimde bulunmaları sağlanıyor. Öyle ki müstakil ve dubleks villalar şeklinde konut tiplerinin yatırımcıları karşılaması söz konusudur. Konutlara yönelik sunulan bilgiler de;

  • Tüm daire tiplerinin 4+1 olarak alıcısı ile buluştuğunu söylemeliyiz.
  • Villaların kullanım alanı olarak da 240 m2’lik tasarımlara yer veriliyor.
  • Toplamda 10 tane konutun özel arsa alanında inşa edildiğini göreceksiniz.
  • Kişiye özel ödeme koşulları çerçevesinde evlerden yana yatırımlara geçmeniz de sağlanıyor.

Modern mimarinn izlerini taşıyan evlerde deniz manzaralarının olduğunu da baştan söylemek gereklidir. Hem Urla merkeze yakın hem de okullara olan mesafesinden kaynaklı avantajlı bir konuma sahip olduğu da belirtilir. Son olarak evlere özel yaşam alanlarına da göz atmak gereklidir.

Urliçe Evleri’nin Fiyatları

Villaların fiyatları 800 bin TL’den başlıyor. İçlerinde özel şömine alanlarından otoparklara kadar tüm lüks standartlarını barındırması da söz konusudur. Otomatik panjur sistemlerine ve çatı odalarına da yer verilir. Ahşap mobilyalardan yana banyo tasarımları da dikkat çekiyor. Bahçe ve teras oluşumları için yine modern çizgilere yer verildiğini göreceksiniz. Urliçe Evleri’nin hem yapı hem de zemin etüdleri bakımından da geçerli onayları aldığını söylemek gerek. Son olarak güvenlik sistemlerinin 7/24 aktif durumda olduğunu da gösteriyor. Tüm bu detaylara göz atan yatırımcılar ise özel ödeme planlamalarından ilerleyebiliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir