Mi Marin Ovacık


Suv Yapı’nın yeni modern projeleri arasına Mi Marin Ovacık’ta katılmıştır. Köy konsepti ile dikkatleri üzerinde toplayan projede, doğal yaşam olanaklarının bir hayli ilgi gördüğünü söylemek gerek. Çeşme Ovacık içerisinde yükselen projenin, ferah ve huzurlu bir hayatı benimseyen yatırımcıları karşılaması söz konusudur. Nitekim villa tipi konut projesinde eşsiz manzaralar ve yeşil alanlar sizleri karşılayacaktır.

Mi Marin Ovacık Daire Tipleri

Baştan da belirttiğimiz gibi Mi Marin Ovacık projesinde villa tipi konutlarına inşasına yer verilir. Bu anlamda toplam 17 villanın alıcısı ile buluşması hedef alınıyor. Akabinde 5.321 m2’lik arsa alanı üzerinden köy konseptini hayata geçirdiğini söylemek gerek. Karşınıza çıkacak olan bu 17 villa için farklı metrekarelere yer verilir. Yatırımcıları bekleyen bu daireler;

  • Villa tipi olan konutlardan 15 tanesi 3+1 şeklinde tasarlanmıştır.
  • Geriye kalan iki tanesi için de 4+1 olarak inşasına yer verildiğini göreceksiniz.
  • 3+1 plan konutların 169 ile 283 m2 şeklinde brüt ebatları sunuluyor.
  • 4+1 plan evleri için de brüt olarak 229 metrekare bilgisine ulaşım sağlayacaksınız.
  • %25 peşinat çerçevesinde uygun vade hesaplamalarından da yatırımcıların karşılanması söz konusudur.

Ege Bölgesi’nde bulunan projenin konumu gereği avantajlı olduğu açıktır. Şöyle ki Sakın Adası’na karşı olmasından kaynaklı özel manzaralar ortaya çıkmıştır. Otoban gişeleri ile arasına sadece 1,6 km’lik mesafenin olduğunu da söylemeliyiz. Çeşme Marina ile de sadece 4,7 km olarak yakınlığa sahiptir.

Mi Marin Ovacık’ta Sosyal Ortamlar

Mi Marin Ovacık projesini ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik sosyal ortamlarıdır. Nitekim ev sahiplerinin sosyalleşmesi adına özel kafe ile restoranlara dahi yer verilir. Bunun akabinde jakuziden özel giyinme odalarına kadar tüm ayrıntıyı düşündüğünü de göreceksiniz. Lüks yaşam olanaklarından faydalanmak isteyenler güneşlenme ve yürüyüş alanlarını da değerlendirmeye alabilir. Sosyal donatılarında dahi modern çizgilere yer veren konut projeleri arasında gösteriliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir