Şehr-İ Bağcılar


Başak A.Ş ve Bağcılar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında Şehr-i Bağcılar oluşturulmaktadır. 30 bin metrekarelik büyük bir alanın üzerine kurulan yaşam merkezinde, 1201 konut ve 22 ticari merkez bulunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı merkezde bütçenize uygun fırsatları değerlendirerek avantajlı bir lokasyonda ev sahibi olabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Projesi

Bağcıların güzelleşmesi ve daha çok talep görmesi adına oluşturulan kentsel dönüşüm projesi kapsamında, 20 bin metrekare büyüklüğünde yeşil alan ve spor tesislerinin de yapılması planlanıyor.

  • Şehr-i Bağcılar yaşam alanında, dairelerin fiyatları 2+1 olarak en az 353 bin TL’den başlıyor.
  • %25 peşinat veren bireyler, vade farksız 24 ay taksit ile ev sahibi olabilirler.
  • Yine aynı şekilde %30 peşinat ile 30 ay taksitli ev alma imkanı da mevcuttur.
  • Belirtilen proje içerisinde 3+1 evlerin fiyatları ise 367 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.
  • Bilgi edinmek ve kullanışlı yaşam merkezinde ev sahibi olmak istiyorsanız satış ofisimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Proje özellikleri: Bireylerin istedikleri noktaya daha kolay ulaşım sağlayabilmeleri nedeniyle Şehr-i Bağcılar, metro istasyonuna 3 dakikalık bir uzaklıktadır. AVM ve merkezi konumlara yakın olan yaşam merkezi sayesinde şehir hayatına yakın olmanıza rağmen doğanın ve yeşil alanın tadını çıkarabilirsiniz.

Spor Tesislerinden Yararlanma Fırsatı

Şehr-i Bağcılar projesi ile ev sahibi olan kişiler aynı zamanda spor tesislerinin tadını çıkarabilirler. Çocuk oyun alanı, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kapalı otopark gibi hizmetlerin yer aldığı yaşam merkezinde keyifli vakit geçirmek son derece kolaydır.

  • Asansörlü binalar içerisinde bulunan dairelerde balkon ya da teras özellikleri de bulunur.
  • Isı yalıtımı bulunan konutlar aynı zamanda deprem riskine karşı test edilmiştir.
  • Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımı ile temeli atılan proje sayesinde bölge olduğundan daha dikkat çekici bir görünüme kavuşturulacaktır.

Merkezi bir konumda ev sahibi olmak isteyen kişilerin Şehr-i Bağcılar önek dairelerini incelemeleri faydalarına olacaktır. Farklı oyun alanları ile belirtilen yaşam merkezi çocuklu aileler açısından son derece idealdir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir