Park Mozaik


Ankara’nın Yaşamkent bölgesinde oluşturulan Park Mozaik, Mesa Mesken Sanayii ve Tepe İnşaat iş birliği ile hayata geçiriliyor. Lüks ve konforlu dairelerde şehir hayatı yaşamak isteyenler adına Park Mozaik, 13 blok ve 885 farklı konuttan oluşuyor. 92 ve 240 metrekarelik dairelerin yer aldığı yaşam merkezinde aynı zamanda dubleks dairelerde mevcut. Ankara’da keyifli vakit geçirirken yatırım amaçlı bir daire sahibi olmak isteyen kişiler, Park Mozaik projesini değerlendirebilirler.

Konut Ve İş Merkezi Avantajları

Park mozaik içerisinde yalnızca konut değil aynı zamanda iş merkezleri de yer alıyor. 3 tane kule ve 10 tane yatay blok olmak üzere toplamda 13 binanın yer aldığı alanda, 885 konut mevcut.

  • Park mozaik konutlarından satın alabilmek adına tüketicilerin %20 peşinat ödemeleri faydalarına olacaktır.
  • Yüzde %55 banka kredisi kullanma imkanı ve %30 konut tesliminde ödeme seçenekleri sayesinde Ankara’nın en güzel noktalarından bir tanesinde ev sahibi olabilirsiniz.
  • 6+1 dairelerin de yer aldığı konutlarda farklı iş merkezleri adına daireler bulunuyor.
  • Yeşil ve dikkat çekici peyzajı ile Park Mozaik, şehir hayatında kopmadan sakin bir yaşam geçirmek isteyenler açısından avantajlıdır.

Mahalle konsepti: Proje sakinlerinin keyifli zaman geçirmesi adına Park Mozaik içerisinde mahalle konsepti oluşturulmuştur. Ankara’nın merkezinde, mağaza, iş merkezi ve farklı alışveriş mekanları sayesinde yaşamınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

Sosyal Tesis Ve Açık Alan Seçenekleri

Farklı bir mimariye sahip olan Park Mozaik’te sosyal tesis ve açık alan fırsatları da bulunur. Bu sayede konut sahibi olan kişiler, doğanın ve yürüyüş parkurlarının tadını çıkarabilirler.

  • Park mozaik, şehir hayatından uzaklaşarak güzel zaman geçirmek isteyenlere fırsatlar sunuyor.
  • Basket sahası, çocuk oyun alanı, teraslar ve spor merkezleri ile ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • 2000 metrekare sosyal tesis ve 60.000 metrekare açık alanın yer aldığı projede 9 farklı tematik meydan bulunuyor.
  • En küçük 1+1 dairelerin fiyatları ise 540 bin TL’den başlamaktadır.

Farklı ve mahalle ruhunun yaşatıldığı bir mekanda konaklamak istiyorsanız Park Mozaik için oluşturulan örnek daireleri ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir