Bademli Taş Evler İzmir


İzmir’in Bademli ilçesindeki konut projesi, rahatını düşünen yatırımcılar için tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı dubleks villaların olduğu proje kapsamında, 7 bin metrekarelik büyük bir arazi üzerine inşaat başlamıştır. Bademli taş evler İzmir, tasarımıyla da dikkat çeken projelerden bir tanesidir. 26 farklı dubleksin olduğu proje kapsamında en az 112 metrekarelik alanların üzerine evler inşa edilmektedir. Aralık 2018 ise konut projesinin teslim tarihi olarak belirlenmiştir. A turizm inşaat tarafından yapılan evlerin, deprem riskine karşı uygunluğu da test edilmiştir.

Dubleks Farklı Villa Seçenekleri

Bademli taş evler İzmir, içerisinde herkesin zevkine hitap edebilecek birbirinden farklı ev seçenekleri vardır. 3+1 dubleks dairelerden uygun olanı seçerek kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Evlere sahip olabilmek adına ise en az %40 oranında peşinat ödemesi yapılması gerekmektedir.

  • 3+1 dairelerin fiyatları ortalama 550 bin TL’den başlamaktadır.
  • Dairelerin 56 metrekaresi zemin, kalan 56 metrekaresi ise üst kat olarak belirlenmiştir.
  • Yüzme alanı, bahçe alanı ve çocuk oyun parkının olduğu konut projesi kapsamında keyifli vakit geçirmek son derece kolaydır.
  • Denize 850 metre olması nedeniyle merkezi bir konumda bulunur.
  • Proje kapsamında yatırımcılara, açık yüzme havuzu, peyzaj alanı ve kamelya gibi hizmetler sunulmaktadır.
  • Ödeme seçenekleri kişiye göre özel olarak belirlendiği için herhangi bir problem yaşanmaz.

Bademli taş evler İzmir, yazlık bölgelerde ev sahibi olmak isteyenler açısından avantajlıdır. İzmir’in Bademli bölgesi sakin olmasının yanı sıra farklı noktalara da yakın bir konumdadır. Proje kapsamında ev sahibi olmak isteyen yatırımcılar, banka kredisi fırsatlarını da değerlendirebilirler. Dubleks dairelerin tamamı oldukça kullanışlı ve geniştir. İki katlı olması büyük ailelerin daha rahat zaman geçirmelerine yardımcı olur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir