Bellis Ofis Ankara Emlak Projesi


Ankara Keçiören bölgesinde meydana gelen büyümeyi fark eden ve bu büyümeyi farklı boyutlara taşımak isteyen ABM Group, Bellis Ofis Ankara Emlak Projesi için tasarladığı ofislerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Farklı metrekarelerle müşterilerine sunulan ofisler dışında ticari alanlara da yer verilen proje Ovacık mevkiine bambaşka bir hava katacak. Uygun ödeme seçenekleri ile hem ofis hem de iş yeri olarak tasarlanan bu emlak projesinin birbirinden önemli avantajları da bulunuyor.

Bellis Ofis Ankara Emlak Projesi İle Ticari İşletmelere Sunulan Avantajlar

Ankara’nın var olan ticari gelişmelerine sürekli yenilerini eklediği şu günlerde özellikle Keçiören bölgesinde başlanan canlandırma çalışmaları neticesinde pek çok konut ve iş yeri inşa ediliyor. Özellikle Yozgat Bulvarı üzerinde sürdürülen gelişmelere tarafsız kalamayan ABM Group toplamda 14 adet ticari alan ve 100 – 130 metrekare arasında değişiklik gösteren 104 ofisiyle tam tamına 24 kat yüksekliğinde bir iş merkezi dizayn ediyor. Haziran 2019’a tüm çalışmaların tamamlanmış olacağı ofis projesinde tek kule şeklinde bir tasarlamaya gidildi. Verimli iş hayatının sağlanması amacıyla bir kat komple spor aktivitelerine ayrılacak. Bu sayede yoğun ve stresli iş hayatının getirdiği olumsuz etkiler azaltılmaya çalışılacak. Tüm bunların dışında iş hayatının olmazsa olmazları arasında gösterilen görüşmeler için toplantı salonlarının da bulunacağı projenin sadece Keçiören değil Ankara genelinde büyük ses getirmesi planlanıyor.

Bellis Ofis Ankara Emlak Projesi Kapsamında Hazırlanan Ofis ve Ticari Alanlar Neden Tercih Edilmeli?

Başkent Ankara’nın ticari gelişmeleri ve yürüttüğü işler kapsamında pek çok şehre oranla daha hızlı büyüdüğünü gözlemleyebiliyoruz. Farklı bölgelerde yürütülen geliştirme çabalarına bir yenisini daha ekleyen Ovacık Bellis Ofis Ankara Emlak Projesi ile yepyeni bir alanda hem işlerinizi yürütecek hem de farklı bir bölgede işletmenizi büyütmenin keyfini çıkarabileceksiniz. Özellikle Yozgat Bulvarı üzerinde konumlanan farklı konut ve iş potansiyellerini değerlendirmek açısından bu bölgede hazırlanan ofis projelerini şimdiden takip etmek gerekiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir