Hezarfen Konutları İstanbul Emlak Projesi


%70 yeşil alandan oluşan, 3. Havalimanına sadece 15 dakika mesafede Arnavutköy’de yükselen Hezarfen Konutları İstanbul Emlak Projesi Vefakar Yapı tarafından kooperatif sistemi ile hayata geçiriliyor. 22 bin 500 metrkarelik arazi üzerinde 10 blok 420 daireden oluşan projede dairelerin büyüklüğü 135 metrekare ve 3+1 konseptinde ve dairelerin kullanım alanı 102 metrekare. Kanal İstanbul projesinin gerçekleşmesi ile değeri oldukça fazla artacak olan Hezarfen Konutları İstanbul Emlak Projesi kooperatif mantığı ile inşa ediliyor.

Hadımköy mevkiinde bulunan projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası, voleybol sahası, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve 7/24 güvenlik görevlisi gibi özelliklerin yanı sıra ankastre beyaz eşyaları ile birlikte satışta mevcut. Güvenli, konforlu, çevre dostu, dayanıklı, sağlıklı, enerji tasarruflu ve uzun ömürlü yaşam alanları sunan Vefakar Yapı geleneksel aile yapısına uygun, faizsiz ödeme imkanları sunan projeler üretiyor. Profesyonel yönetici kadrosu, alanında uzman çalışanları, güvenleri sağlanmış paydaşları ile geleceğe yatırım yapan Vefakar Yapı geleneksel ve Müslüman aile yapısını gözetirken İslami finans modelini benimsemiş durumdadır.

Faizsiz 84 Ay Vade İmkanı

Yatırım potansiyeli yüksek araziler üzerinde faizsiz, elbirliği ile oluşturulan güç mantığında doğaya, insana saygılı, farklılık oluşturan sosyal sorumluluk projeleri üretmeyi benimseyen bir girişim olan Vefakar Yapı’nın asla ödün vermediği değerleri; adalet, güven, şeffaflık, kalite, verimlilik, katılım, sürekli gelişim, sosyal sorumluluk, paydaş odaklılık ve liderlik. Yalnız 3+1 daire modelinin yer aldığı Hezarfen Konutları İstanbul Emlak Projesi daire fiyatı 395 bin lira. 2 aşamalı ödeme planı sunulan projede ilk aşama arsa hisse bedeli olarak 84 bin 500 lira talep edilmekte, peşinat sayılan bu rakamdan sonra kalan kısım için faizsiz 84 ay vade imkanı sunuluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir