Bilkent Nazende Ankara Emlak Projesi


Bilkent Nazende Ankara Emlak Projesi 14, 915 peyzaj alanına sahiptir. Merkezi lokasyon özelliği ve 3D bina yapılarıyla hem dışarıdan hem de dairelerinden şık bir manzarayla karşılaşma imkanı sunmaktadır. Ferah ve geniş dairelerinin yanı sıra estetik yapısıyla da ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerindeki evlerden biri olabilir.

3D Evler Ve Merkezi Lokasyon

Hayalinizde bir ev var ve onu mu bulmak istiyorsunuz o zaman Bilkent Nazende Ankara Emlak Projesini takip etmeye başlayın. Konut fiyatları 895.000 TL olan daireler, iç mimarisi ve dış cephesiyle hayallerinizi süsleyen ev olabilir. Konforlu ve lüks daireleri olan Nazende evleri, dinlenme, eğlence ve spor aktiviteleri yapabileceğiniz konfor dolu bir hayat sunuyor.

Geniş ağaçlık alanları, çocuk oyun sahaları ve spor salonu imkanıyla gününüzü eğlenceli ve dolu dolu geçirmenizi sağlayacak mükemmel fırsatlar sunuyor. Isı sitemleri, güvenlik sistemleri ve iç dizaynıyla yaşam alanınızı sevmenizi sağlayacak mükemmel ev fırsatlarını kaçırmayın.

Eğitim Ve Çocuk Alanları

Aileniz için en ideal ve en iyi dairelerden biri olan Bilkent Nazende Ankara Emlak Projesi, çocuklarınızın hep ders çalıp hem de oyun oynayabileceği sosyalleşme alanlarıyla donatılmıştır. Şehrin eğitim kurumlarına da yakın bir şekilde konumlanmış olan daireler, doğa ve şehir yaşantısını bir arada yaşayabileceğiniz, hayallerinizdeki ev fırsatlarından birini sunuyor olabilir. Nazende evleriyle siz de geleceğe adım atabilir 3D evlerinin konforundan yararlanabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir