Country Plus Trend İzmir


İzmir’in Seyrek beldesinde yer alan Country Plus Trend projesi, bilinen konut algısını yıkarak tüm İzmirlilere son trendler ile bezenmiş bir yaşam alanı sunmaktadır. Proje yapım esnasında tüm güvenlik önlemleri alınarak yapının estetik ve konfor özellikleri de üst düzeyde tutulmaktadır. Hem İzmir kalabalığı ile iç içe hem de sessizliğinde huzur bulunabilecek bu projede, çok uzun yıllar güven ve mutluluk içerisinde yaşam sürmek mümkün hale getirilmiştir.

Projenin Teknik Detayları

Bir konut projesinde öncelikle binanın yapım aşamaları dikkat çekmektedir. Country plus Trend İzmir projesinde deprem yönetmeliğine harfiyen uyulmaktadır. Konut inşaatına başlanmadan önce gerekli zemin etütleri yapılmış ve sonuca uygun güçlendirmeler ile bina zemini desteklenmiştir. Temeli radye jeneral olarak tasarlanmış olup yapı denetim kontrolünde inşaatın tüm aşamaları tekrar tekrar gözden geçirilmektedir. Bunlara ek olarak ısı, ses ve su yalıtımı konusunda son teknolojiler kullanılarak tasarruf sağlama noktasında emin adımlarla ilerlenmektedir. Proje, 4 bloktan oluşmakta ve toplamda 350 daire yer almaktadır. Daireler ihtiyaca uygun olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 şekilde imal edilmektedir. Binaların her birinde asansör bulunmaktadır ve araba park sorununu ortadan kaldırmak amacıyla kapalı otopark sistemi de mevcuttur.

Site Özellikleri

Country Plus Trend İzmir projesi inşa edilirken güvenlik ve dayanım kontrolü yapıldıktan sonra site sakinlerinin vakitlerini kaliteli bir biçimde geçirebilmeleri için çeşitli sosyal alanlar düzenlenmektedir. Yazın güneşin yakıcı etkisinden kurtulmak için açık yüzme havuzu, dinç ve zinde kalabilmek için basketbol sahası ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar için oyun alanları yapılmaktadır ve bu sayede aileler çocuklarını gönül rahatlığı ile oyun alanlarına gönderebilmektedir. Bu esnada özellikle çocuklar için site güvenliği büyük önem taşımaktadır. Kameralı güvenlik sistemi ile site, 7/24 profesyonel güvenlikler ile korunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir