Kozz Bağlıca Ankara Emlak Projesi


Ankara Etimesgut Mahallesi’ndeki emlak projelerinden biri olan Kozz Bağlıca Ankara Emlak Projesi Kozlar İnşaat tarafından tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Projenin kapsamında 120 adet konut bulunmaktadır. Konutlar 2 blok halinde inşa edilmektedir; binalar 15 katlıdır. Projeye dahil edilen tüm konutlar 4+1 standart tiptedir. Konutların net büyüklüğü ise 185 metrekare olarak tasarlanmıştır.

Konutlar 560 bin TL’den Başlıyor!

Kozz Bağlıca Ankara Emlak Projesi kapsamındaki konutlar 560 bin TL ile 660 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Hemen teslim özellikli olan konutların kirası ise ortalama 2.000 TL’den başlıyor. Projenin ödemelerinde %50 oranında konutun bedeli peşin alınmaktadır. Evin tesliminin ardından ev sahibi banka kredi kullanarak ödeme yapabilmektedir.

Kozz Bağlıca konutlarında her katta 4 adet daire yer alır. Projenin arsa alanı ise 16.500 metrekaredir. Konforlu bulunan konut evleri özellikle aile yaşantıları için son derece uygundur. Modern mimari ve yaşam şartları ile inşa edilen konutların diğer özellikleri ise şunlardır:

  • Kapalı-açık-çocuk yüzme havuzu bulunur
  • Çocuk oyun alanları, güneşlenme terası vardır
  • Açık otopark vardır
  • Güvenlik ekibi ve kameralı güvenlik sistemine sahiptir
  • Merkezi ısıtma, ısı pay ölçme, jeneratör, ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu, çamaşır odası mevcuttur
  • Balkon, su deposu, hidrofor, asansör, jeneratör, yangın merdiveni vardır

Yapı denetiminin yanı sıra konutların zemin etüdü de yapılmıştır. Deprem ve aynı zamanda yalıtım yönetmeliğine de uygun olarak tasarlanmıştır.

D20 Otoyolu ile Başkent Üniversitesi arasında bulunan konutlar, özellikle otomobil ulaşımı açısından oldukça rahatlık sağlıyor. Yatırım amaçlı olarak da birçok kişi bu evleri satın almaya yönelmiştir çünkü son zamanlarda bu bölgedeki evlerin birçoğu 600 bin TL üzerine çıkmaya başlamıştır. Kozz Bağlıca Ankara Emlak Projesi konutları kat planı ve tasarım bakımından aynıdır; herhangi bir farklılık yoktur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir