Ova Kule Ankara Emlak Projesi


Hızla Gelişen Ankara Keçiören bölgesinin Ovacık mevkiinde İpektaş İnşaat tarafından yürütülen Ova Kule Konut Projesi ile sizlerde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu yaşama adım atmak isteyenleri fazlasıyla heyecanlandıran projenin toplamda 94 adet konutu bulunuyor. 2020 yılının şubat ayına kadar tamamlanması planlanan ve oldukça lüks şartlar sunan emlak projesinin müşterilerine sunduğu fırsatları kaçırmayın.

Ova Kule Ankara Emlak Projesi Hangi İmkanları Taşıyacak?

Birbiriyle yarışan başarılı konut projeleri arasında adını duyurmayı başaran Ova Kule ile pek çok avantajı yakalamanız an meselesi. Özellikle bu alanda yapılan son gelişmelere bakılacak olursa en fazla birkaç yıl içerisinde fazlasıyla hareketlenip, önemli bir ticaret merkezi haline gelecek olan Ovacık mevkiinde şimdiden konut sahibi olmalısınız. Öngörülü hareketleri ile bu durumun gayet farkında olan İpektaş İnşaat’ın kişilere sunduğu konutlar 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı.

  • 4+1 daireler 200 m2 olarak belirlenirken
  • 5+1 daireler 441 m2’ye kadar uzanıyor.

Toplam arsa alanı 8.965 m2 olan Ova Kule’nin 27 katlı olarak tamamlanacak. Genel olarak büyük bir sosyal tesis ile geniş imkanlar sunulacak projenin çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve kapalı otoparkı da büyük dikkat çekiyor.

Neden Ova Kule Ankara Emlak Projesi kapsamında Hazırlanan Konutları Seçmeliyim?

Güvenliğine önem veren ve çocuklarının nezih bir alanda büyümesini arzu eden ailelerin çoktan konutlarını seçtiği Ova Kule Ankara Emlak Projesi ile sizlerde konforlu yaşamın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle de bu mevkii üzerinde yapılan çeşitli geliştirme çalışmalarını göz önünde bulundurursanız henüz çok geç olmadan sizlerin de bu alanlara yönelmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle kişilerin yıllardır hayalini kurduğu yaşam alanlarını sunan projenin konutlarını kaçırmadan projenin detayları hakkında gerekli kişilerle iletişime geçebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir