Sembol İstanbul, İstanbul Projesi  


Sembol İstanbul Konut Projesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Esenyurt’ta yerini almıştır. Proje tamamlanmış ve hemen teslimli evler sunulmuştur. Bu anlamda yatırımcılar daire tiplerinden sosyal olanaklara kadar tüm detayları göz önünde bulunduruyor. İlk etapta da yapımcı firma olarak Karden İnşaat A.Ş karşınıza çıkacaktır.

Sembol İstanbul Projesinde Yapılar

Proje kapsamında 2 adet rezidans yapısı sunuluyor. Beraberinde de 1 adet business ile alışveriş merkezi mevcut durumda. Toplamda 1066 adet konuta yer verilmiştir. Akabinde 554 adette ofis yapısı gösterilmekte. Ticari olarak ise 44 dükkan hedef alınmıştır. Tüm bu yapılar için ayrı fiyat listeleri mevcut durumda. Sembol İstanbul daire fiyatları öncesinde;

  • 1+0 ile 1+1 şeklinde küçük daire tipleri mevcut durumdadır.
  • 2+1 ile maksimum 3+1 dairelerin satışa sunulması esas alınmıştır.
  • 40 ile 250 m2 aralığında ebatlar da karşınıza çıkacaktır.

Sembol İstanbul Konut Fiyatları

Sembol İstanbul satılık daireleri banka kredilerine uygun durumdadır. Bu anlamda krediler göz önünde bulundurularak yatırımlara geçmeniz zor olmayacaktır. Örnek verecek olursak 1+0 tipinden sunulan daireler için 180 bin TL’den başlayan fiyatlar gösterilmekte. Sembol İstanbul 1+1 konutlar adına da 375 bin TL’den başlayan fiyatlar sunulmakta. Kira getirisi olarak ise 700 TL’den başlayan fiyatlar hedef alınmıştır. Merak edenler Sembol İstanbul kiralık ve satılık değerleri temel alarak harekete geçebilir.

Sembol İstanbul Projesinin Sosyal Özellikleri

Site, bina ve konut özellikleri temel alınarak yatırımlara geçiliyor. Bunun için sosyal olanaklara göz atılabilir. Mesela içerisinde SPA, AVM ve kafe yapıları mevcut olduğu için dikkat çekmekte. Açık ile kapalı yüzme havuzları da bulunuyor. Fitness merkezine ve hamama dahi sahip olan siteler arasındadır. Bunların devamında ayrı ayrı tenis, futbol ve basketbol sahaları da geliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir