Dora Suite Ankara Emlak Projesi


Ümitköy, Beytepe, Çayyolu, İncek arasında Taşkınlar İnşaat tarafından inşa edilen Dora Suite Ankara Emlak Projesi apart öğrenci yurdu olarak hizmet verecek.  Çankaya, ODTÜ, Bilkent, Hacettepe, Başkent, Atılım Üniversitelerinin bulunduğu alanda yükselen Dora Suite Ankara Emlak Projesi tek blok 90 oda ve 200 yatak kapasiteli olarak tasarlandı. 1, 2, 3 ve 4 kişilik planlanan odalar 1+0 şeklinde ve 17 ile 45 metrekare arasında farklılık gösteren büyüklükte olacak. Her odasında bazalı yatak, TV, ankastre mutfak ve buzdolabı bulunurken çamaşır, ütü ve kuru temizleme hizmetleri sunulacak. Yurt sistemi ile harika bir yatırım fırsatı sunulan Dora Suite Ankara Emlak Projesinde firma tapuları 20 yıllığına kiralıyor.

Kira Ve Gelir Garantili Harika Bir Yatırımın Ankara’da Ki Tek Adresi Dora Suite Ankara Emlak Projesi

Hisseli tapu şeklinde satışa sunulan Dora Suite Ankara Emlak Projesi ilk 1 yıl 1.500-2.000 TL, 2. yıldan sonra ise 2.500-3.000 TL kira garantisi de sunuyor, ayrıca Taşkınlar İnşaat ilk 5 yıl içinde geliriniz 1.000 TL’nin altına düşmesi durumunda, inşaat firması size 1.000 TL destekte sağlıyor. Fitness merkezi, Kafe, Güvenlik, Kameralı güvenlik, açık ve kapalı otoparkının yanı sıra merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri de bulunan binalar olarak tasarlanan Dora Suite Ankara Emlak Projesi yapı denetim ve zemin etütlerini tamamlamış deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine de uygun sağlamış projesini yatırımcıya sunuyor.

Dora Suite Ankara Emlak Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Yatırımcılar için geri çevrilmeyecek eşi benzeri olmayan fırsatlar sunan ve kişiye özel ödeme imkânı sağlanan Dora Suite Ankara Emlak Projesinde en düşük daire fiyatı 225 bin TL


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir