Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi


Hane Konut tarafından gerçekleştiren Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi en gözde emlak konut projelerinden birisidir. 6 blok halinde inşası planlanan proje sunduğu sosyal imkanlar ve kolaylıklar sayesinde insanların dikkatini oldukça çekiyor. Sizler için bu proje kapsamında yer alan her detayı bu yazımızda kaleme aldık.

Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi Nedir?

Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi, İstanbul ili Pendik ilçesi Kurtköy mahallesinde yapılması planlanan bir konut projesidir. Proje kapsamında 6 adet blok dahilinde yer alması planlanan evler ve iş yerleri mevcuttur. Kişilere ev alternatifi olarak sağladığı 1+1, 2+1 ve 3+1 daire şanslarının yanında ilgili dairelere dair net bir metrekare rakamı henüz açıklanmadı.

Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi Kapsamı Hakkında

  • Proje kapsamında 5 blok ve 336 daire, 20 ticari alan mevcuttur.
  • 71 tane 1+1, 183 tane 2+1 ve 62 tane 3+1 ve 20 tane de 4+1 daireler projenin detayları arasındadır.
  • Projenin yeşil alan rakamı 9.043’tür. Bu sayede bünyesinde yeşil alanların sağlayacağı temiz hava, yeşil ve huzurlu ortam oluşur.
  • Proje içerisinde kapalı yüzme havuzu, pek çok cafe, yüzme havuzu, buhar odası, hamam, sauna, fitness salonu, oyun sahaları gibi pek çok alternatif yaşam alanı şekli mevcuttur.

Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi Fiyatları Hakkında

Sapphire Hill İstanbul Emlak Projesi konutları 284.000 TL’den satışa sunulur. 36 ay vade farksız, 84 aya kadar taksit imkanı sunulan bahsi geçen bu projede muhtelif pek çok alternatif ödeme seçenekleri mevcuttur.

Sapphire Hill hakkında en güncel fiyat skalasını ve merak ettiğiniz her şeyi, web sitemiz üzerinde mevcut bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşarak öğrenebilmeniz mümkündür.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir