Goldiva Kuzey İzmir Projesi


Goldiva Kuzey İzmir projesi Diva İnşaat tarafından geliştirilen konut projeleri arasında yer alıyor. Toplam 192 konutun bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 şık ve modern tasarımlı daire seçenekleri sunuluyor. Modern yaşam alanlarıyla öne çıkan Goldiva Kuzey İzmir projesi içinde süs havuzları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark,Fitness Center gibi modern yaşam alanlarını tamamlayan alanlar var.  İleri teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmış site güvenliği de projenin öne çıkan özelliklerinden biri olarak dikkat çekiyor. 3.000 metrekare alana yayılmış olan projenin inşaatı tamamlanmış durumda.

Goldiva Kuzey İzmir Projesi Nerede Hayata Geçiyor

Goldiva Kuzey İzmir Adnan Menderes havaalanına 20 dakika, çevreyolu bağlantısıyla otogara 5 dakika, Şifa hastanesine 3 dakika, Ege üniversitesine 3 dakika yakınlıkta olan oldukça merkezi bir alanda hayata geçiyor.

Bornova’nın en yüksek binası olma özelliğine sahip 17 katlı Goldiva Kuzey İzmir projesi İzmir’in merkezinde bulunuyor. Alsancak, Karşıyaka ve Balçova gibi şehrin farklı yerlerine ulaşımı kolaylaştıran bir konuma sahip. Goldiva Kuzey’de yaşamak şehre dilediğiniz gibi hakim olmanızı sağlayacak bir ayrıcalık sunuyor.

Goldiva Kuzey İzmir Projesinde Konut Tipleri

Goldiva Kuzey’de konut tipleri  131,90 metrekare 2+1 A Tipi, 182,40 metrekare 3+1 A Tipi, 178,40 metrekare 3+1 B Tipi olarak tasarlanmış. Kuşbakışı İzmir manzarası sunan yüksek katlar ya da modern tasarımlı bahçe katları tercih edilebiliyor. Konutların hepsinde ebeveyn banyosu bulunuyor. Konutlar modern iç mimari tasarımlarıyla konforlu yaşam olanakları sunuyor.

Goldiva İzmir konutlarında merkezi ısıtma ve merkezi uydu sistemi gibi konforu kolaylaştıran donanımlar bulunuyor. Goldiva Kuzey İzmir projesi  özel tasarım konut tipleriyle ve peyzaj düzenlemeleri ile İzmir’in merkezinde modern mimarinin şık ve konforlu yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir