Uransan Urankent Ankara Konut Projesi


Uransan İnşaat’ın yapımını üstlendiği Uransan Urankent Ankara Konut Projesi Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy’da yükselen bir projedir. 7 kattan bloktan oluşacak projede özellikle sosyal alanlar ve yaşam alanlarının konforuna son derece ağırlık verilmiş durumda. Toplamda 332 adet dairenin yer aldığı proje de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lik konutlar olacak.

Şu anda 1 adet 17 kattan oluşan ve 32 daireyi barındıran proje de bu ilk bloğa ek olarak 7 adet daha blok inşa edecek. Huzurlu aynı zamanda da konforlu bir yaşam için Yenimahalle’yi tercih edenlere uygun olarak hazırlanan bu proje pek çok kişi tarafından karlı bir yatırım olarak da görülüyor. Keza sosyal alanları nedeniyle daha çok çocuklu ailelere hitap eden projenin 2021 yılı gelmeden pek çok alıcı bulması hedefleniyor.

Projenin Detayları

Her daireye bir otopark düşecek şekilde hazırlanan Uransan Urankent Ankara Konut Projesi araç yolları başta olmak üzere çocuk oyun alanları, yeşil alanlarının çokluğu ve açık spor faaliyet alanlarıyla da dikkat çekiyor. 2021 yılının Aralık ayında anahtar teslim durumuna gelmesi beklenen proje de her dairenin kapalı otoparklarına ek olarak 36 adetlik açık otoparklar da bulunacak

Yatırım amaçlı daire arayan kişilerin fazlasıyla makul bulacağı bu proje kapsamında en düşük kira fiyatlarının 1.000 TL en yüksek dairelerinde 1.600 TL’den alıcı bulması bekleniyor.

Projenin Genel Özellikleri

Yenimahalle’de canlanma sağlaması beklenen Uransan Urankent Ankara Konut Projesi yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanıyor. Her dairede yer alan ebeveyn banyoları ile dikkat çeken projenin genel özellikleri arasında;

  • Basketbol sahası
  • Su deposu
  • Süs havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Açılır – kapanır yüzme havuzu
  • Sauna
  • Türk hamamı yer alıyor.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir