Antwell Life Care Residence İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde ev sahibi olmak isteyen herkes Antwell Life Care Residence İstanbul Emlak Projesi’nde buluşuyor! Bu proje Çamlıca’daki en güzel konutları inşa ederek sizi mutlu etmek için geliyor. Bu proje kapsamında 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinde evler mevcut. 1+0lar brüt 56, net 29 metrekaredir. 1+1ler brüt 89, net 49 metrekaredir. 2+1ler ise brüt 124, net 67 metrekaredir.

Fiyat Aralıkları:

  • 1+0 Evler 628.000 TL’den başlayan fiyatlarla
  • 1+1 Evler 1.048.000 TL’den başlayan fiyatlarla
  • 2+1 Evler 1.460.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Antwell Life Care Residence İstanbul Emlak Projesi bulunduğu konuma göre oldukça uygun fiyatlıdır. Satılan daireler banka kredisine uygun durumda olup taksitlendirme seçeneği de mevcuttur. Çamlıca’da bu fiyata bu kalitede ev bulmak çok zordur. Bu nedenle bu projeyi kaçırmamanızı öneririz.

Evlerin Özellikleri:

Evlerde yaşam kalite ve stardı gözetilerek site içerisinde de bir yaşam kurulmuştur. Fitness Merkezi, kafe, restoran site içerisinde mevcuttur. Merkezi ısıtma sistemi vardır. Site güvenlik tarafından kamerayla izlenmektedir. Bu sayede oldukça güvenlidir. Antwell Life Care Residence İstanbul Emlak Projesi “sağlık rezidansı” olarak inşa ettiği evlerle insanlara daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam vadediyor. Acıbadem Sağlık Grubu’nun desteğiyle sakinlerine sağlıklı beslenmeden tıbbi bakım ve yardıma kadar hizmetler sunuyor. Sağlık ve huzur bulacağınız bu proje size ve ailenize kaliteli bir yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor. Ayrıca proje kapsamında 5 yıl kira garantisi de veriliyor. Her yıl bu kira garantisinde düzenli bir artış oluyor. Konutlarda bu proje koltuktan beyaz eşyaya kadar eşyalı bir şekilde teslim ediliyor. Projeden faydalanmak için geç kalmayın!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir