Batı Hayat Emlak Konutları 2 Ankara Emlak Projesi


Batı Emlak Konutları 2 Ankara Emlak Projesi,son yıllarda inşaat projeleri bakımından en aktif semtlerden biri olan Batıkent’te hayata geçirilmiştir. Dairelerin hepsi standart tiptedir ve 4+1 özelliklidir. Dairelerin yüzölçümleri 152 metrekare ile 166 metrekare arasındadır. Bu konutlar toplu taşıma araçlarına yakındır ve ulaşım açısından avantajlı bir yerde konumlanmışlardır. Ayrıca Batıkent’te alışveriş merkezleri ile doğa alanlarına da yakınlığı bulunur.

Güneş Alan, Modern ve Lüks Daireler!

Batı Emlak Konutları 2 Ankara Emlak Projesi kapsamındaki konutlar güney cepheye bakmaktadırlar ve hepsi güneş almaktadır. Hem akılcı hem modern ve konformist bir çizgiye sahip olan bu daireler lüks yapıda tasarlanmıştır. Satın alma işlemlerinin ardından konutların tapuları hemen alıcıya teslim edilmektedir.

Butik proje olarak da değerlendirilebilecek olan Batı Emlak Konutları birçok teknolojik ve konforlu özelliğe sahiptir. Batı Emlak Konutları 2 Ankara Emlak Projesi özellikleri şunlardır:

  • Binalarda su deposu bulunur; aynı zamanda jeneratör, hidrafor, asansör ve yangın merdiveni de vardır
  • Site alanında çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik sistemi, güvenlikçiler, fitness merkezi, açık otopark ve yürüyüş parkuru vardır
  • Ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer vardır
  • Deprem yönetmeliğine uygundur; aynı zamanda yalıtım yönetmeliğine de uyun tasarlanmıştır
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü gerçekleştirilmiştir
  • C25 üstü beton sınıfı vardır
  • Radye temel vardır

Batı Hayat Emlak Konutları için kiralama fiyatları ortalama 1400 TL’den başlamaktadır. Satışla beraber tapuyu hemen alabilecek olmanız da avantaj sağlamaktadır. Projenin arsa alanı 8.000 metrekaredir. Batı Mesken Yapı tarafından bu proje tasarlanıp, hayata geçirilmektedir. Batı Hayat Emlak Konutları toplam olarak 34 tanedirler. Banka kredisine uygun olarak hazırlanmış ve satışları buna göre yapılan bir projedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir