Otto Kağıthane İstanbul Emlak Projesi


Konut ve Ticaret alanlarının bir arada olduğu bir konseptte ama birbirine rahatsızlık vermeyecek bir yaşam alanı olarak tasarlanan Otto Kağıthane İstanbul Emlak Projesi içinde mağazalar, ofisler, market, kafeterya ve konutlar yer alıyor. Bölge için önemli bir misyon üstlenen proje İstanbul’un ortasında, 3. Havalimanı güzergahı üzerinde bulunan proje Büyükdere Caddesine yakın olduğu için Lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Alışveriş merkezlerine yalnızca birkaç dakika mesafede oluşturulan Otto Kağıthane ikinci köprüye ve üniversitelere de yakın yeni metro hattının tamamlanmasının ardından Kağıthane ilçesine ayrı bir değer kazandıracak.

Otto müşteri memnuniyeti ile büyümeyi hedefliyor

Azeri şirketlerin gücü ile kurulan Otto Kağıthane İstanbul Emlak Projesi hedefine müşteri memnuniyeti ile birlikte büyümeyi koymuş durumda. Ödün vermediği üretim kalitesi ile sağlam adımlar atan firma doğru projeleri doğru alıcılara sunma prensibinde. 2021 Mayıs ayında bitirilme hedefi ile yola çıkılan projede otel konseptinde daireler, hazır ofisler, mağazalar ve condo sistemi butik konaklama alanları mevcut.

Otto’yu tercih edecek birçok neden var

28.800 metrekarelik inşaat alanı olan Otto Kağıthane İstanbul Emlak Projesi içinde 17. Katta seyir terası ve spor salonu bulunacak. Firmanın ekonomik gücü, proje Lokasyonu, mimarisi ve teknik özellikleri başta olmak üzere Otto’yu tercih edecek daha birçok farklılık proje kapsamında bir arada sunuluyor. Proje Kağıthane bölgesine ayrı bir değer katarken görsel anlamda da özel bir ayrıcalık sağlayacak. 141 ve 2+1 olmak üzere 228 konut, 37 ofis ve 2 ticaret alanının bünyesinde olacağı projede fiyat aralığı beş yüz seksen bin lira ile bir milyon yüz bin lira, daire büyüklükleri 55 ila 102 metrekare şeklinde belirlendi, 4400 m2 inşaat alanına kurulan proje 17 katlı olacak.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir