Çeşmarine İzmir Emlak Projesi


1800 metrekarelik bir alana inşa edilen Çeşmarine İzmir Emlak Projesi Prokar Yapı’nın tarafından oluşturulmuştur. İzmir’in en güzel ve en gözde yerlerinden biri olan Çeşme’de faaliyete geçen Prokar Yapı mimarisindeki başarısını buraya da taşıyor. Bu projede mevsimlik üretilen bir konut değil müşterilerin yaz kış kullanacağı bir yapıyı oluşturuyor. Çeşme’nin hemen merkezinde yer alan bu konutlar hemen herkesin ilgisini çekebilecek güzellikte yapılardır. Her detayı ince ince düşünülen bu konutlar bir oda bir salon ve iki oda bir salon şeklinde tasarlanmıştır. Toplamda 25 adet süit daire yer almaktadır. Dairelerin hemen hepsinin deniz manzarası bulunmaktadır. Evinizden güneşi izlemeyi seviyorsanız Çeşmarine İzmir Emlak Projesi tam size göre! Dairelerde oldukça geniş balkon ve teras bulunmaktadır. Bu geniş teras ve balkonlarda dilediğiniz gibi oturabilir, deniz manzaranızın tadını çıkarabilirsiniz. Daireler hemen teslime hazır durumdadır. VRF sistemi sayesinde ısıtma ve soğutma sağlanabiliyor. Dairelerde geniş depo alanları da mevcuttur. Daireleri sadece kullanmak için değil yatırım için de kullanabilirsiniz. Sezonluk olarak kiralamanız durumda daireleri 30-35 Bin TL’den kiralayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Çeşmarine Konutları Konum ve Fiyat Özellikleri

Çeşme’nin merkezinde bulunan Çeşmarine İzmir Emlak Projesi marinaya da oldukça yakındır. Adnan Menderes Havaalanı’na 45 dakika, otogara 1 kilometre uzaklıkta yer alan konut ulaşım açısından da sizi mutlu edecektir. Konutlar 460 Bin TL ile 575 Bin TL fiyat aralığındadır.

Konut Özellikleri

Konut içerisinde jeneratör ve asansör bulunmaktadır. Resepsiyon hizmet vermektedir. Ankastre beyaz eşya içerisinde olarak konut teslim edilir. Merkezi ısıtma, merkezi klima, intercom sistemi, teras, balkon, depo/kiler, rezidans hizmetleriyle hizmetinizdedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir