Bordo Loca Ankara Projesi


Bordo Loca Ankara Projesi kapsamında satışa sunulan dairelerin her biri yüksek kalitede ve prestijli bir alt yapı ile oluşturulmuştur. Satın alımın hemen sonrasında tapunun teslim edilmesi de olumlu niteliklerden bir diğerdir. Tapu ya da devir işlemleri ile alakalı paydaşların bir sorunu olmaması için uygun bir idari mekanizma kurulmuştur. Bordo Loca’nın Ankara’da yer alan diğer projelerden temel farkı muhteşem bir manzara sunmasıdır. Bu manzara Ankara’nın muhteşem siluetini bozmadan hazırlanmıştır!

Proje Nerede Konumlandırılmıştır?

Bordo Loca Ankara Projesi Ankara’nın gelişme açık  ilçeleri arasında yer alan Eryaman’da konumlandırılmıştır. Sunulan lokasyon hem ulaşım hem de diğer ilçelere yakınlık bakımından göz dolduran bir niteliğe sahiptir! Bu noktada gökdelen tipi hazırlanmış olan sitelerde zaman geçirmek istemeyen ve daha geleneksel bir bakış açısını yansıtan kişiler için harika bir seçim olacaktır!

Projenin Daire Planlaması Nasıl Hazırlanmıştır?

Bordo Loca Ankara Projesi kapsamında sunulan hizmetlerin her biri temelde doğa dostu bir yapılanmaya sahiptir. Daire planlamalarında da kişilerin doğadan koparılmadan bir yaşam alanı sahibi olması için özel bir yapılanma oluşturulmuştur. Daire planlamaları ile alakalı olarak sunulan fırsatlar;

  • Proje kapsamında 3 adet blok bulunuyor. Bu blokların haricinde 6 adet de villaya yer verilmiştir.
  • A, B ve C bloğu kapsamında en fazla 13 katlı daireler oluşturulmuştur. Bu bloklarda bulunan daire sayısı ise 48 olarak belirlenmiştir.

Bu daire tiplerinin oldukça yüksek çeşitliliğe sahip olması her bireyin isteklerini karşılayacak bir konuta yer verilmesini mümkün kılmıştır.

Sunulan sosyal  imkanlar ile beraber oldukça kısa bir süre içerisinde fitness centerdan yüzme havuzuna kadar birçok alanda dilediğiniz gibi aktivitelere katılma fırsatını elde edebilirsiniz. Bordo Loca sizin için yeni bir yaşamın kapılarını aralayacaktır!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir