NED Çiçekli Ankara Emlak Projesi


Ankara Keçiören’in en güzel noktalarından birinde inşa edilecek olan NED Çiçekli Ankara emlak projesi sayesinde sizlerde ev sahibi olabilirsiniz. Büyümeye devam eden Başkent Ankara’nın hem konut hem de işyeri ihtiyaçlarında başı çeken NED Çiçekli sayesinde hayalinizdeki eve kavuşmak artık çok kolay.

Oldukça detaylı hesaplamaları içeren ve yine bulunduğu konuma fark getirecek şık mimarisi ile tasarlanan konutların kısa sürede sahiplerini bulması bekleniyor. Şimdi sırasıyla projenin detaylarına inelim.

NED Çiçekli Ankara Emlak Projesi’nin Detayları

2 blok halinde tasarlanan ve hem konut hem de işyeri planı üzerinden yürütülen emlak projesi için ilk verilebilecek detay 2 bloktan oluşacağıdır. Keçiören mevkiinin en gözde yeri olarak konumlanacak bu inşaatta tam tamına 138 daire planlanıyor. Kişilerin aradığı huzuru ve rahatı büyük bir titizlikle yerine getirmek isteyen NED Çiçekli projesiyle içerisinde yüzme havuzundan tutunda fitness salonlarına kadar pek çok yaşam alanının bulunuyor. Farklı yönleri ile Ankara’da adını duyurabilecek bu projenin sunduğu hizmetler arasında kuşkusuz 7/24 güvenlik hizmetinin bulunduğunu da belirtmek gerekiyor. Özellikle çocuklu ailelerin fazlasıyla memnun kaldığı konut projesinin içerisinde yer alan çocuk oyun alanları, kapalı otoparklar ve yürüyüş parkurları da ilgiyi üzerinde çekmesine yardımcı oluyor.

Neden NED Çiçekli Ankara Emlak Projesinden Ev/İşyeri Almalıyım?

NED Çiçekli Ankara Emlak Projesi ile ortaya konulmak isteyen; rahatına ve konforuna düşkün kişilerin içerisinde bulunduğu yaşam alanından maksimum faydayı sağlayabilmektir. Yani kişiler bulunduğu ortamın sınırları içerisinde birden fazla ihtiyacını çok daha kısa sürede yerine getirebileceklerdir. Bildiğiniz gibi günlük hayatın getirdiği karmaşadan kendine ve ailesine yeterli zamanı ayıramayan kişilerin fazlasıyla memnun kalacağı bu proje ile hem sizin hem de ailenizin güvenliği üst seviyelerde tutuluyor. Hem konut hem de işyeri olarak belirlenen alanların kişilere sunacağı fırsatlar bir yana bırakılırsa; belki de sizlerde iş ağınızı bu noktada büyütmeye gidebilecek ve ev ortamıyla iş hayatınızı birleştirme şansına kavuşacaksınız.

 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir