Meydan Eryaman Ankara


Meydan Eryaman Ankara dikkat çekici tasarımı ile alıcılarını etkileyen projeler arasındadır. Yaklaşık olarak 17 bin 700 metrekarelik bir alan üzerine kurulan konut projesi içerisinde 2+1 ya da 3+1 daire seçenekleri bulunur. Meydan Eryaman Ankara, aynı zamanda merkezi bir konumda olması nedeniyle farklı noktalara da yakındır. Susuz kavşağının yanında olan proje içerisinde 51 ticari alan ve 550 farklı konutun olması bekleniyor. Konut projesinin teslim tarihi ise Nisan 2020 olarak belirlenmiş durumda.i

Banka Kredisine Uygun, Farklı Daire Seçenekleri

Dörtbey ve BCM inşaat işbirliğinde yürütülen Meydan Eryaman Ankara projesi, neredeyse tamamlanmak üzeredir. 2+1 dairelerin fiyatları 249 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 349 bin TL’den başlıyor.

  • Eryaman’ın en önemli noktalarından bir tanesinde olan konut projesi, banka kredisine de uygundur.
  • Bu sayede nakit sorunu yaşayan ve bankadan kredi çekmek isteyenler aylık gelirlerine uygun bir şekilde ödeme planı oluşturabilirler.
  • 96 tan 3+1 ve 454 tane 2+1 dairenin olduğu proje, bölgenin en önemli çalışmalarından bir tanesi olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor.
  • 2+1 daireler 86 metrekare, 3+1 daireler ise 103 metrekare olarak belirlenmiş durumda.
  • Evlerin içleri geniş ve ferah olmak ile birlikte tüm dairelerde balkon manzarası da mevcuttur.
  • Aynı zamanda konut projesi içerisinde yatırımcılara çocuk oyun parkı ya da fitness salonu gibi hizmetlerde sunuluyor.

6 bin 700 metrekarelik büyük bir peyzaj alanına sahip olan konutlar, yeşili ve doğayı sevenler için özel olarak oluşturulmaktadır. Proje kapsamında evlerin fiyatları en az 249 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Yatırımcıların rahat etmesi adına farklı ödeme seçenekleri de hazırlanmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir