The 34 Halkalı


İsminden de anlaşılacağı gibi İstanbul’un Halkalı bölümünde bulunan The 34 Halkalı projesi, 3 blok 140 daire ile karşımıza çıkıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Bu dairelerin büyüklükleri ise 87 metrekareden başlayarak 192 metrekareye kadar çıkabiliyor. The 34 Halkalı projesinin 2019 yılının Haziran ayında teslim edileceği söyleniyor.

Dairelerin büyüklüğü ve site içerisindeki konumlarına göre fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Projedeki en uygun fiyatlı daireler 408.000 TL iken en yüksek fiyatlı 4+1 daireler ise 920.000 TL ile karşımıza çıkıyor. Ödeme için ise sizden aldığınız evin fiyatının yarısı peşin, kalan yarısı ise 12 ay taksiyle alınıyor.

 

Proje Özellikleri

The 34 Halkalı projesi hem proje özellikleri hem de konumu ile dikkat çekiyor. Altal Group’un projesi olan The 34, pek çok kişiye ev imkanı sağlayan oldukça başarılı bir proje olarak görülüyor. 17 bin 500 metrekarelik bir arsa üzerine yapılan inşaatın 140 dairelik kapasitesi bulunuyor.

2019 yılının Haziran ayında teslim edilmesi beklenen The 34 Halkalı projesinde sauna, fitness merkezi, süs havuzu ve çocuk oyun alanları gibi pek çok sosyal alana yer veriliyor. Böylece çocuklu ailelerin de sitede yaşamaya başlaması kolay hale getiriliyor.

The 34 Halkalı projesi konum olarak da oldukça iyi bir proje olarak görülmektedir. Bunun nedeni hem pek çok alışveriş merkezine hem de merkezi yerlere çok yakın olması. Mesela projenin yakınlarında Mall of İstanbul, Starcity Outlet, Atakent City AVM, Ihlamur AVM, ArenaPark ve 212 İstanbul Power Outlet gibi alışveriş merkezleri yer alıyor. Okul olarak da Bahçeşehir Koleji Halkalı, Edip İplik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek lisesi, Atakent Imkb Teknik ve Endustri Meslek Lisesi, Atakent Imkb Teknik ve Endustri Meslek Lisesi ve Bilfen Halkalı Kampüsü gibi okullar da The 34 projesinin çevresinde bulunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir