Yeşilce Towers İstanbul Emlak Projesi


Yeşilce Towers İstanbul emlak projesi Tek Trend Yapı tarafından hayata geçirilen bir projedir. Kağıthane Yeşilce’de yer alan proje şehrin merkezinde mükemmel bir yaşam alanı sunuyor. 900 metrekarelik bir arsaya sahip olan projede 69 dairelik bir yaşam alanı oluşturuluyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Haziran 2019 yılında inşaata başlanması bekleniyor.

Yeşilce Towers İstanbul Ödeme Planı

Kaliteli bir yaşam sürebilmek adına Yeşilce Towers İstanbul emlak projesi farklı avantajlar sunuyor. Hem şehrin ortasında hem de uygun fiyatlara ikamet etmek her zaman başarabileceğiniz bir durum değildir. Fiyatlarının bulunduğu lokasyona ve kalitesine göre oldukça uygun olduğunu görebiliyorsunuz.

  • 2+1 daireler 530.000-745.000 TL arasında,
  • 3+1 daireler 1.025.000-1.188.000 TL arasında değişiyor.

Ödeme seçeneklerine bakıldığında Tek Trend Yapı firmasının uygun seçenekler sunduğunu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda projenin teslim tarihinden sonra d akonut kredisi ile satın alım sağlanabiliyor.

Yeşilce Towers İstanbul Özellikleri

Şehrin içerisinde sıkış tepiş yaşamak istemiyor musunuz? O halde 133 metrekareden başlayan daire seçeneklerini istediğiniz gibi değerlendirebiliyorsunuz. 3+1 dairelerde ise 220 metrekareye kadar daire seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hem metroya hem devlet hastanesine hem de Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakınlığı ile insanlara ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşatmadığını görebiliyorsunuz. 7 gün 24 saat güvenlik sistemi sayesinde Yeşilce Towers İstanbul emlak projesi içerisinde hayatınızı idame ettirebiliyorsunuz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir