Victoria Loft Projesi


Victoria Loft Projesi Antalya’nın en gözde alanlarının başında gelen Konyaaltı’nda konumlanmıştır. Bu konum dahi projenin popülerliğini pekiştiren temel unsurlar arasında yer alıyor. Bir tatil yöresi olan Konyaaltı’nda sizin için hem bir yaşam alanı hem de oldukça kuvvetli bir yatırım sistemi oluşturulduğunun altı çizilmelidir. Bu projeye yapılan yatırımların ilerleyen vadede sunacağı kar oranının oldukça yüksek olması bekleniyor!

Daire Tipleri Nasıl?

Victoria Loft Projesi kapsamında her bireyin ve ailenin ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabileceği oldukça donanımlı bir alt yapı oluşturulmuştur. Sistem içerisinde toplamda 2 adet blok bulunuyor. Bu iki blokta da hem küçük bir ev hayali kuranların hem de genişlikten yana olan kişilerin isteklerinin karşılanması için bir fırsat sunuluyor!

Dairelerin çoğunluğunun 2+1 olması da dikkat çeken detaylar arasında. Şuan bu projeye dahil olarak satın alım gerçekleştirmek isteyen kişilerin 2+1 bir daireye ödemesi gereken tutar 750 bin lira ile 850 bin lira arasında değişim gösteriyor. Konum ve ilerleyen süreçte elde edilecek verimlilik göz önünde bulundurulduğu zaman bu fiyatın makul olduğu dile getiriliyor. Ayrıca ödeme sırasında nakit gibi bir zorunluluk da bulunmuyor. Projenin kredilendirmeye uygun bir yapıya sahip olması memnun eden detaylardan!

Ekstra Özellikler Nelerdir? 

Victoria Loft Projesi kapsamında kişilerin günlük hayatlarında faydalanabilecekleri temel özellikler ve konutların nitelikleri;

  • Açık yüzme havuzu
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Sauna, Fitness Center
  • Güvenlik, Kapalı otopark
  • Kmeralı güvenlik sistemi
  • Merkezi uydu sistemi

Bu özelliklerin her biri kişilerin sorunsuz şekilde kendilerine bir yaşam alanı oluşturmaları için fırsat sunuyor. Hatta temel ihtiyaçları konuttan çıkmadan dahi karşılama gibi bir fırsatı bu proje ile elde edebilirsiniz!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir