Oxopia Residence


Oxopia Residence Oxo Construction tarafından üstlenilmiştir. Bu projenin tasarım aşamasından hayata geçiriliş sürecine kadar her bir noktada gelenek ve modernizmin iç içe geçirildiği görülüyor. Yapılanmanın her bir bireyin modern hayattaki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şekillendirilmiş olması da memnuniyet yaratan detaylar arasında kendini gösteriyor! Projenin şekillendiği arsanın toplam genişliği 3.500 metrekaredir. Bu da residans anlayışının sorunsuz şekilde hayata geçirilmesi için özel olarak sunulan bir fırsattır.

Daire Tipleri Nelerdir?

Oxopia Residence  kapsamında sunulan daire tiplerinin konut satın almak isteyen her bütçeden ve beklentiden kişilere hitap etmesi temel amaç olarak belirlenmiştir. Daire tipleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelere yer verilmiştir. Bireysel yaşamak isteyen kişilerden başlayarak geniş ailelere kadar her kesimden kişilere hitap eden daireler tasarlanmıştır. Bu noktada beklentilerin karşılanması Oxo Construction’ın en temel amaçları arasında yer alıyor!

Konumu Adeta Bir Tatil Beldesi!

Oxopia Residence  kapsamında konut satın alırken aynı zamanda kendinize tatil beldesinden büyük bir yatırım yapma fırsatını da sunmuş olacaksınız! Alanya’da bulunan bu projenin özellikle Kestel gibi doğal güzellikleri ile göz dolduran bir alana konuşlanmış olması ayrıca memnun eden temel noktalar arasında bulunuyor. Hem tatil yöresinde bulunmanın avantajları hem de merkezi konum göz önünde bulundurulduğu zaman bu rezidansa yatırım yapmanın sizin için ne derece doğru bir karar olacağını daha net şekilde görebilirsiniz.

Sitede Yer Alan Ekstra Nitelikler

Oxopia kapsamında hem konumu kusursuz bir konut sahibi olurken hem de şu fırsatlardan faydalanma hakkını elde edeceksiniz;

  • Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu
  • Deniz manzarası, 7/24 kameralı güvenlik
  • Merkezi uydu sistemi

Bu fırsatların her biri sizin için verimliliğin temel adreslerinden biri olacaktır!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir