Akasya Port


Akasya Port, Pendik Kurtköy’de hayata geçirilecek projelerden bir tanesidir. Projeye göre toplamda 4 blok yer alıyor ve bu 4 blokta da toplam 303 konut bulunuyor. Yani oldukça büyük ve kapsamlı bir proje olacağa benziyor. Proje kapsamındaki bu 303 konut, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlardan meydana geliyor. Akasya Port projesi toplamda 17.015 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek.

Projelerle ilgili genellikle fiyat ve ödeme seçenekleri merak edilse de henüz bununla ilgili bir bilgi yer almamaktadır. Proje yeni olduğu için daha ücretlerin ve ödeme seçeneklerinin belli olmadığını düşünüyoruz. Detaylar geldikçe biz de sizlerle paylaşacağız.

Proje Özellikleri

Özdemir İnşaat ile Seneger İnşaat’ın ortak projesi olan Akasya Port projesi, 3961 ada 36 parsel üzerinde yer alıyor. Projenin A bloğunda 83 adet konut, B ve C bloklarında 60 tane konut ve D bloğunda ise toplam 100 konut olması planlanıyor.

Projenin açıklanan özellikleri arasında en avantajlı özelliği şüphesiz ki konumu. Akasya Port projesi Kurtköy Gişeleri’nin yanında yer alıyor. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı ve Anadolu Otoyolu’na da inanılmaz yakın olan proje, Kurtköy-Pendik Bağlantı Yolu’na da yakınlığı ile biliniyor. İnşaata en yakın AVM ise yürüme mesafesinde olan Viaport Alışveriş Merkezi.

Dairelerin kaç metrekare olacağı henüz belli olmasa da projenin tamamında yer alacak özelliklerin bazıları açıklandı. Bunlar 2 tane açık ve büyük yüzme havuzu, sosyal tesisler, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, kafe ve tenis kortu olarak belirtiliyor. Ne yazık ki henüz projenin teslim tarihi de tam olarak belli değil. Teslim tarihi ve dairelerin ücretleri gibi bilgilerin, ön taleplerin açılması ve inşaatın başlaması ile duyurulacağı tahmin ediliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir