Cadde Alyans Projesi


Cadde Alyans Projesi kapsamında satılan evlerin her bütçe aralığına uygun tasarlanması en temel amaç olarak belirlenmiştir. Hali hazırda anında projeye dahil olmak isteyen ve 2+1 bir konut satın almak isteyen kişilerin 349 bin lira ödemesi yeterli olacaktır. Bu projenin en önemli özelliği ise satın alım sonrasında hiç beklemeden anında tapu teslim işlemlerinin tamamlanmasıdır!

Cadde Sadece Bir Konut Değil Yaşam Alanı Sunuyor!

Cadde Alyans Projesi kapsamında sadece bir konut sahibi olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Konutunuzu satın alırken eğlence ve kültürel faaliyetlere dahil olabileceğiniz oldukça donanımlı bir yapının oluşturulması için donanımlı bir alt yapı geliştirilmiştir. Farklı yaşam alanı fırsatları ile günlük hayattaki tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz farklı fırsatlar elde edeceksiniz!

Cadde Alyans kapsamında tam 17 adet farklı ticari ünite bulunmaktadır. Bunların haricinde arkadaşlarınız ile buluşabileceğiniz farklı konseptlerde kafelere de sorunsuz şekilde yer verilmiştir. Alışveriş caddesi olarak tanımlanan bu yapılanma sayesinde uzun bir günün ardından soluklanmak için bir fırsat sahibi olacaksınız!

Daire Tipleri Nasıl Şekillendirilmiştir?

Cadde Alyans Projesi kapsamında tasarlanmış olan konutların temel özelliklerine bakıldığı zaman 2+1 ve 3+1 temelli bir yapılanmanın oluşturulduğu görülüyor. Bu noktada bir ailenin kısıtlama olmadan hayatını sürdürebileceği geniş dairelerin oluşturulması temel öncelik olarak belirlenmiştir. Planlamanın hem rahatlığı hem de şıklığı temel alan bir kriteri olduğunun unutulmaması gerekiyor.

2+1 dairelerin toplam büyüklüğü 91 metre kare olarak belirlenmiştir. Sorunsuz şekilde dizayn edilen oda planlarının sıkıntı yaratmadan birçok farklı fonksiyonda kullanılabilmesi ise temel amaç olarak belirlenmiştir. Site içerisinde yer alan havuzlar ile beraber sitenin görsel kalitesi artırılmış ve kişilere rahatlamak, sosyalleşmek için bir fırsat daha sunulmuştur! Tüm bu fırsatlara rağmen ödemeniz gereken ücret oldukça makuldür!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir